zpět |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 5 | 11 | 7 | 9 | |
X | |||||||||||
X | 42 | X | X | ||||||||
0 | 0 | 1 | Kralovice | od | ... | 4:36 | 5:55 | ... | 12:50 | 15:40 | |
4 | 4 | 2 | Kožlany,Buček,rozc.1.0 | | | ... | 4:41 | 6:00 | ... | 12:55 | 15:45 | |
< | 6 | 3 | Kožlany,Buček | | | ... | < | < | ... | 12:57 | 15:48 | |
6 | 8 | 4 | Kozojedy,Lednice | | | ... | 4:45 | 6:05 | ... | 13:00 | 15:51 | |
< | < | 5 | Výrov,Hadačka | | | ... | < | < | ... | < | < | |
< | < | 6 | Výrov | | | X | < | < | Xu | < | < | |
0 | 10 | 12 | 7 | Kopidlo | | | 4:04 | 4:51 | 6:10 | 42 | 13:07 | 15:54 |
2 | 12 | 14 | 8 | Kočín | | | 4:07 | 4:54 | 6:15 | 6:43 | 13:10 | 15:57 |
5 | 15 | 17 | 9 | Dolní Hradiště | | | 4:11 | 4:59 | 6:20 | 6:46 | 13:14 | 15:59 |
9 | 19 | 21 | 10 | Koryta | | | 4:17 | 5:06 | 6:27 | 6:51 | 13:21 | 16:04 |
11 | 21 | 23 | 11 | Dobříč | | | 4:20 | 5:08 | 6:30 | ... | ... | 16:08 |
11 | 21 | 23 | 12 | Dobříč,,náves | | | 4:22 | 5:10 | 6:33 | ... | ... | 16:09 |
13 | 23 | 25 | 13 | Jarov | | | 4:25 | 5:13 | 6:36 | ... | ... | 16:13 |
19 | 29 | 31 | 14 | Obora | | | 4:34 | 5:20 | 6:45 | ... | ... | 16:21 |
< | < | 34 | 15 | Kaznějov | | | < | < | < | ... | ... | 16:26 |
21 | 31 | 16 | Obora,,žel.st. | | | 4:37 | 5:23 | 6:47 | ... | ... | ... | |
24 | 34 | 17 | Horní Bříza,,rozc.1.0 | | | 4:41 | 5:28 | 6:52 | ... | ... | ... | |
25 | < | 18 | Horní Bříza,,žel.st. | | | 4:43 | < | < | ... | ... | ... | |
38 | 19 | Třemošná,,ZŠ | | | ... | 5:31 | 6:57 | ... | ... | ... | ||
39 | 20 | Třemošná,,sídliště | | | ... | 5:35 | 6:59 | ... | ... | ... | ||
39 | 21 | Třemošná,Orlík | | | ... | 5:36 | 7:02 | ... | ... | ... | ||
43 | 22 | xPlzeň,,Bolevec | | | ... | 5:39 | 7:10 | ... | ... | ... | ||
43 | 23 | Plzeň,,Okounová | | | ... | 5:40 | 7:11 | ... | ... | ... | ||
45 | 24 | Plzeň,,U Gery | v | ... | 5:42 | 7:12 | ... | ... | ... | ||
49 | 25 | Plzeň,,CAN | př | ... | 5:52 | 7:20 | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | na spoj 1 navazuje v zastávce Horní Bříza,rozc.1.0 spoj 1 linky 460800 do Plzeň,CAN |
m | spoj 5 vyčká v zastávce Horní Bříza,rozc.1.0 příjezdu spoje 3 linky 460800 nejvýše 5 minut |
u | spoj 11 pokračuje na lince číslo 460230 spojem číslo 4 do zastávky Kaznějov,ZŠ |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
x | zastávka je jen na znamení nebo požádání |
Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 8 | 10 | 12 | 14 | 16 | |
X | X | |||||||||||||
0 | 25 | Plzeň,,CAN | od | ... | ... | ... | 15:10 | 16:10 | ... | ... | ||||
4 | 24 | Plzeň,,U Gery | | | ... | ... | ... | 15:16 | 16:16 | ... | ... | ||||
6 | 23 | Plzeň,,Okounová | | | ... | ... | ... | 15:18 | 16:18 | ... | ... | ||||
6 | 22 | xPlzeň,,Bolevec | | | ... | ... | ... | 15:19 | 16:19 | ... | ... | ||||
10 | 21 | Třemošná,Orlík | | | ... | ... | ... | 15:22 | 16:22 | ... | ... | ||||
10 | 20 | Třemošná,,sídliště | | | ... | ... | ... | 15:23 | 16:23 | ... | ... | ||||
11 | 19 | Třemošná,,ZŠ | | | X | ... | ... | 15:25 | 16:25 | ... | ... | ||||
0 | < | 18 | Horní Bříza,,žel.st. | | | 5:30 | ... | ... | < | < | ... | ... | |||
1 | 15 | 17 | Horní Bříza,,rozc.1.0 | | | 5:31 | ... | ... | 15:30 | 16:30 | X | X | |||
4 | 18 | 16 | Obora,,žel.st. | | | 5:36 | ... | ... | 15:35 | 16:35 | 42 | 32 | |||
< | < | 0 | 15 | Kaznějov | | | < | ... | ... | < | < | 17:45 | 17:45 | ||
6 | 20 | 3 | 14 | Obora | | | 5:38 | ... | ... | 15:38 | 16:38 | 17:50 | 17:50 | ||
12 | 26 | 9 | 13 | Jarov | | | 5:44 | ... | X | 15:44 | 16:44 | 17:57 | 17:57 | ||
14 | 0 | 28 | 11 | 12 | Dobříč,,náves | | | 5:46 | X | 14:57 | 15:47 | 16:47 | 18:02 | 18:02 | |
14 | 0 | 28 | 11 | 11 | Dobříč | | | 5:47 | 42 | 14:59 | 15:48 | 16:48 | 18:03 | 18:03 | |
16 | 0 | 2 | 30 | 13 | 10 | Koryta | | | 5:49 | 6:50 | 15:01 | 15:51 | 16:51 | 18:05 | 18:05 |
20 | 4 | 6 | 34 | 17 | 9 | Dolní Hradiště | | | 5:55 | 6:57 | 15:07 | 15:58 | 16:58 | 18:09 | ... |
23 | 7 | 9 | 37 | 20 | 8 | Kočín | | | 6:00 | 7:02 | 15:10 | 16:03 | 17:03 | 18:12 | ... |
25 | 9 | 11 | 39 | 22 | 7 | Kopidlo | | | 6:04 | 7:05 | 15:15 | 16:08 | 17:08 | 18:17 | ... |
< | < | 13 | < | 6 | Výrov | | | < | < | 15:17 | < | < | ... | ... | |
< | < | 14 | < | 5 | Výrov,Hadačka | | | < | < | 15:18 | < | < | ... | ... | |
29 | 13 | < | 43 | 4 | Kozojedy,Lednice | | | 6:10 | 7:11 | < | 16:12 | 17:12 | ... | ... | |
< | 15 | < | < | 3 | Kožlany,Buček | | | < | 7:15 | < | < | < | ... | ... | |
31 | 17 | < | 45 | 2 | Kožlany,Buček,rozc.1.0 | v | 6:13 | 7:19 | < | 16:16 | 17:16 | ... | ... | |
35 | 21 | 17 | 49 | 1 | Kralovice | př | 6:18 | 7:25 | 15:23 | 16:22 | 17:22 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Kralovice spoj 21 linky 460800 do Plzeň,CAN |
m | spoj 8 vyčká v zastávce Dobříč,náves příjezdu spoje 5 linky 460230 nejvýše 5 minut |
m | spoj 14 vyčká v zastávce Kaznějov příjezdu spoje 38 linky 460800 nejvýše 5 minut |
m | spoj 16 vyčká v zastávce Kaznějov příjezdu spoje 38 linky 460800 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
x | zastávka je jen na znamení nebo požádání |
(C) 2019 isybus