zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 5 | 3 | 23 | 9 | 7 | 31 | 29 | 11 | 17 | |
X | X | |||||||||||||||
0 | 1 | Horní Bříza,,žel.st. | od | X | X | ... | X | 42 | ... | ... | ... | X | 15:20 | |||
0 | 0 | < | 2 | Horní Bříza,,Kaolinka | | | 5:12 | 5:50 | ... | 42 | 6:43 | ... | ... | ... | 14:15 | < | |
2 | 2 | 1 | 3 | Horní Bříza,,aut.st. | | | 5:15 | 5:53 | ... | 6:45 | 6:45 | X | ... | ... | 14:20 | 15:22 | |
< | 3 | < | 4 | Horní Bříza,,sídliště | | | < | < | ... | < | 6:47 | 42 | ... | ... | 14:22 | < | |
4 | 4 | 3 | 5 | Horní Bříza | | | 5:18 | 5:55 | ... | 6:47 | 6:49 | 9:00 | ... | ... | 14:23 | 15:25 | |
5 | 5 | 4 | 6 | Horní Bříza,,Sluneční údolí | | | 5:20 | | | ... | 6:48 | | | | | ... | ... | | | | | |
6 | 6 | 5 | 7 | Trnová,,Vísecký rybník | | | 5:22 | 6:00 | ... | 6:49 | 6:52 | 9:05 | ... | ... | 14:28 | 15:30 | |
7 | 7 | 6 | 8 | Trnová,,I | | | 5:24 | 6:01 | ... | 6:50 | 6:53 | 9:06 | ... | ... | 14:30 | 15:32 | |
7 | 7 | 6 | 9 | Trnová | | | 5:26 | 6:03 | ... | 6:51 | 6:55 | 9:08 | ... | ... | 14:32 | 15:33 | |
9 | 9 | 8 | 10 | Krašovice | | | 5:29 | 6:05 | ... | 6:53 | 6:57 | 9:10 | ... | ... | 14:33 | 15:35 | |
10 | 10 | 9 | 11 | Bučí | | | 5:31 | 6:08 | ... | ... | 7:00 | 9:13 | ... | ... | 14:35 | 15:38 | |
11 | 11 | 10 | 12 | Mrtník,,rozc. | | | 5:32 | | | ... | ... | | | | | ... | X | 14:36 | 15:39 | |
< | < | < | 13 | Loza | | | 5:36 | < | ... | ... | < | < | ... | 13:51 | < | < | |
12 | 12 | 11 | 14 | Mrtník,,I | | | < | 6:11 | ... | ... | 7:04 | 9:16 | ... | < | 14:37 | 15:41 | |
< | < | < | 15 | Mrtník | | | 5:39 | < | ... | ... | < | < | ... | 13:54 | < | < | |
< | < | < | 16 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | 5:45 | < | ... | ... | < | < | ... | 14:01 | < | < | |
< | < | < | 17 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | 5:46 | < | ... | ... | < | < | ... | 14:03 | < | < | |
< | < | < | 18 | Kaznějov,,rozc.1.0 | | | 5:48 | < | X | ... | < | < | ... | 14:04 | < | < | |
0 | < | < | < | 19 | Kaznějov | | | 5:50 | < | 5:58 | ... | < | < | ... | 14:06 | < | < |
1 | < | < | < | 20 | Kaznějov,,rozc.1.0 | | | ... | < | 6:00 | ... | < | < | ... | ... | < | < |
2 | < | < | < | 21 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | ... | < | 6:01 | ... | < | < | ... | ... | < | < |
3 | < | < | < | 22 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | ... | < | 6:03 | ... | < | < | X | ... | < | < |
8 | < | < | < | 23 | Mrtník | | | ... | < | 6:10 | ... | < | < | 42 | ... | < | < |
< | < | < | < | 24 | Horní Bělá,Tlucná | | | ... | < | < | ... | < | < | 12:34 | ... | < | < |
10 | 14 | 14 | 13 | 25 | Loza | | | ... | 6:13 | 6:13 | ... | 7:07 | 9:18 | 12:36 | ... | 14:39 | 15:43 |
11 | 15 | 15 | 14 | 26 | Dolní Bělá | | | ... | 6:15 | 6:15 | ... | 7:09 | 9:20 | 12:38 | ... | 14:44 | 15:47 |
12 | 16 | 16 | 15 | 27 | Horní Bělá | | | ... | 6:17 | 6:18 | ... | ... | ... | 12:41 | ... | 14:49 | 15:50 |
28 | Horní Bělá,Vrtbo | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
29 | Horní Bělá,Hubenov | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
30 | Plasy,Lomnička,rozc. | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
31 | Plasy,Lomnička,Chaloupky | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
32 | Dražeň | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
33 | Dražeň,,Bažantnice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
34 | Líté | v | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
35 | Dolní Bělá | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | na spoj 31 navazuje v zastávce Dolní Bělá spoj 8 linky 460030 do Hvozd,Hodovíz |
m | na spoj 31 navazuje v zastávce Horní Bělá spoj 11 linky 460050 do Plzeň,CAN |
m | spoj 1 vyčká v zastávce Loza příjezdu spoje 7 linky 460030 nejvýše 5 minut |
m | spoj 9 vyčká v zastávce Horní Bříza příjezdu spoje 4 linky 460031 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 20 | 22 | 12 | |
35 | Dolní Bělá | od | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
34 | Líté | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
33 | Dražeň,,Bažantnice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
32 | Dražeň | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
31 | Plasy,Lomnička,Chaloupky | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
30 | Plasy,Lomnička,rozc. | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||
29 | Horní Bělá,Hubenov | | | ... | ... | ... | X | ... | ... | ... | ... | ||||
28 | Horní Bělá,Vrtbo | | | X | ... | X | 42 | X | ... | ... | X | ||||
0 | 0 | 0 | 27 | Horní Bělá | | | 4:40 | ... | 6:28 | 7:02 | 13:00 | X | ... | 14:50 | |
1 | 1 | 1 | 26 | Dolní Bělá | | | 4:44 | ... | 6:31 | 7:05 | 13:03 | 13:45 | ... | 14:53 | |
2 | 2 | 2 | 25 | Loza | | | 4:46 | ... | 6:33 | 7:07 | 13:06 | 13:51 | ... | 14:55 | |
< | < | < | 24 | Horní Bělá,Tlucná | | | < | ... | < | < | < | < | ... | < | |
< | < | < | 23 | Mrtník | | | < | ... | < | < | < | < | ... | < | |
< | < | < | 22 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | < | ... | < | < | < | < | ... | < | |
< | < | < | 21 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | < | ... | < | < | < | < | ... | < | |
< | < | < | 20 | Kaznějov,,rozc.1.0 | | | < | ... | < | < | < | < | X | < | |
< | < | < | 0 | 19 | Kaznějov | | | < | ... | < | < | < | < | 14:32 | < |
< | < | < | 1 | 18 | Kaznějov,,rozc.1.0 | | | < | ... | < | < | < | < | 14:35 | < |
< | < | < | 2 | 17 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | < | ... | < | < | < | < | 14:36 | < |
< | < | < | 3 | 16 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | < | ... | < | < | < | < | 14:38 | < |
< | < | < | 8 | 15 | Mrtník | | | < | ... | < | < | < | < | 14:45 | < |
4 | < | 4 | < | 14 | Mrtník,,I | | | 4:50 | ... | 6:36 | < | 13:10 | < | < | 14:58 |
< | 2 | < | 10 | 13 | Loza | | | < | ... | < | 7:07 | < | 13:51 | 14:48 | < |
5 | 3 | 5 | 12 | Mrtník,,rozc. | | | 4:52 | ... | | | 7:09 | 13:11 | 13:53 | ... | | | |
6 | 4 | 6 | 11 | Bučí | | | 4:54 | ... | 6:38 | 7:11 | 13:13 | 13:54 | ... | 15:00 | |
7 | 5 | 7 | 10 | Krašovice | | | 4:56 | ... | 6:40 | 7:13 | 13:15 | 13:57 | ... | 15:02 | |
9 | 7 | 9 | 9 | Trnová | | | 4:59 | ... | 6:42 | 7:16 | 13:18 | 14:00 | ... | 15:04 | |
9 | 7 | 9 | 8 | Trnová,,I | | | 5:01 | ... | 6:44 | 7:18 | 13:20 | 14:02 | ... | 15:06 | |
10 | 8 | 10 | 7 | Trnová,,Vísecký rybník | | | 5:02 | ... | 6:45 | 7:20 | 13:22 | 14:03 | ... | 15:07 | |
11 | 9 | 11 | 6 | Horní Bříza,,Sluneční údolí | | | 5:03 | ... | | | 7:22 | | | 14:04 | ... | 15:08 | |
12 | 10 | 12 | 5 | Horní Bříza | | | 5:05 | ... | 6:48 | 7:25 | 13:25 | 14:07 | ... | 15:10 | |
< | 11 | 13 | 4 | Horní Bříza,,sídliště | | | < | X | < | 7:27 | < | < | ... | 15:12 | |
14 | 12 | 14 | 3 | Horní Bříza,,aut.st. | | | 5:08 | 5:40 | 6:51 | 7:30 | 13:28 | 14:12 | ... | 15:15 | |
16 | < | 2 | Horní Bříza,,Kaolinka | v | 5:12 | 5:45 | ... | ... | 13:30 | ... | ... | < | ||
15 | 1 | Horní Bříza,,žel.st. | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 15:17 |
X | jede v pracovních dnech |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | na spoj 22 navazuje v zastávce Loza spoj 12 linky 460030 do Nečtiny,Plachtín |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2019 isybus