zpět |
Km | Tč | Zastávky | 11 | 3 | 7 | 9 | |
(1)(3) | X | ||||||
63 | X | X | 42 | ||||
0 | 1 | Horní Bříza,,sídliště | od | 10:15 | 12:25 | 14:20 | 16:10 |
1 | 2 | Horní Bříza,,aut.st. | | | 10:17 | 12:27 | 14:23 | 16:12 |
2 | 3 | Horní Bříza,,žel.st. | | | 10:19 | 12:28 | 14:25 | 16:14 |
< | 4 | Horní Bříza,,rozc.1.0 | | | < | < | < | < |
< | 5 | Obora,,rozc. | | | < | < | < | < |
7 | 6 | Třemošná,,ZŠ | | | 10:22 | 12:34 | 14:32 | 16:19 |
8 | 7 | Třemošná,,u pošty | | | 10:24 | 12:36 | 14:34 | 16:21 |
10 | 8 | Zruč-Senec,,rozc. | | | 10:28 | 12:39 | 14:37 | 16:24 |
13 | 9 | Česká Bříza,,kult.dům | | | 10:31 | 12:42 | 14:40 | 16:28 |
13 | 10 | Česká Bříza | | | 10:32 | 12:43 | 14:41 | 16:29 |
13 | 11 | Česká Bříza,,u mlýna | | | 10:34 | 12:45 | 14:42 | 16:30 |
< | 12 | Hromnice,Býkov | | | < | < | < | < |
< | 13 | Hromnice,,u koupaliště | | | < | < | < | < |
15 | 14 | Hromnice,,I | | | 10:37 | 12:48 | 14:44 | 16:33 |
15 | 15 | Hromnice | | | 10:38 | 12:49 | 14:45 | 16:35 |
17 | 16 | Hromnice,Malá Hromnice | | | 10:40 | 12:51 | 14:47 | 16:37 |
18 | 17 | Hromnice,Žichlice | | | 10:42 | 12:54 | 14:49 | 16:39 |
18 | 18 | Hromnice,Žichlice,ZD | | | 10:43 | 12:55 | 14:50 | ... |
21 | 19 | Hromnice,Chotiná | v | 10:46 | 12:58 | 14:53 | ... |
22 | 20 | Hromnice,Chotiná,u mostu | př | 10:47 | 13:00 | 14:54 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
63 | nejede 24.12.18,26.12.18,22.4.19,1.5.19,8.5.19,28.10.19 |
m | na spoj 7 navazuje v zastávce Třemošná,ZŠ spoj 26 linky 460800 do Kralovice |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Zruč-Senec,rozc. příjezdu spoje 32 linky 460010 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Na lince jsou od 1. 1. 2018 poskytovány slevy Plzeňského kraje. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 102 | 10 | 6 | 12 | 104 | |
X | (1)(3) | X | |||||||||
X | 42 | 63 | X | 42 | |||||||
0 | 0 | 20 | Hromnice,Chotiná,u mostu | od | 4:50 | 6:41 | ... | 11:00 | 13:02 | 15:00 | ... |
1 | 1 | 19 | Hromnice,Chotiná | | | 4:51 | 6:42 | ... | 11:01 | 13:03 | 15:01 | ... |
4 | 4 | 18 | Hromnice,Žichlice,ZD | | | 4:54 | 6:45 | ... | 11:04 | 13:06 | 15:04 | ... |
4 | 4 | 17 | Hromnice,Žichlice | | | 4:55 | 6:46 | ... | 11:05 | 13:07 | 15:05 | ... |
5 | 5 | 16 | Hromnice,Malá Hromnice | | | 4:57 | 6:49 | ... | 11:07 | 13:09 | 15:07 | ... |
7 | 7 | 15 | Hromnice | | | 4:59 | 6:51 | ... | 11:09 | 13:11 | 15:09 | ... |
7 | < | 14 | Hromnice,,I | | | 5:00 | 6:52 | ... | 11:10 | 13:12 | < | ... |
< | 8 | 13 | Hromnice,,u koupaliště | | | < | < | ... | < | < | 15:11 | ... |
< | 9 | 12 | Hromnice,Býkov | | | < | < | ... | < | < | 15:12 | ... |
9 | < | 11 | Česká Bříza,,u mlýna | | | 5:03 | 6:55 | ... | 11:13 | 13:14 | < | ... |
9 | < | 10 | Česká Bříza | | | 5:05 | 6:57 | ... | 11:15 | 13:15 | < | ... |
9 | < | 9 | Česká Bříza,,kult.dům | | | 5:06 | 6:59 | ... | 11:16 | 13:16 | < | ... |
12 | < | 8 | Zruč-Senec,,rozc. | | | 5:09 | 7:05 | ... | 11:20 | 13:19 | < | ... |
14 | < | 7 | Třemošná,,u pošty | | | 5:12 | 7:08 | ... | 11:23 | 13:22 | < | ... |
15 | < | 6 | Třemošná,,ZŠ | | | 5:14 | 7:13 | ... | 11:25 | 13:24 | < | ... |
< | 10 | 5 | Obora,,rozc. | | | < | < | ... | < | < | 15:14 | ... |
< | 13 | 4 | Horní Bříza,,rozc.1.0 | | | < | < | X | < | < | 15:18 | X |
20 | 14 | 3 | Horní Bříza,,žel.st. | | | 5:20 | 7:20 | 9:05 | 11:30 | 13:32 | 15:20 | 16:00 |
21 | 15 | 2 | Horní Bříza,,aut.st. | v | ... | 7:21 | 9:07 | 11:31 | 13:34 | 15:22 | 16:02 |
22 | 16 | 1 | Horní Bříza,,sídliště | př | ... | 7:23 | 9:10 | 11:33 | 13:36 | 15:25 | 16:05 |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
63 | nejede 24.12.18,26.12.18,22.4.19,1.5.19,8.5.19,28.10.19 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Třemošná,ZŠ spoj 8 linky 460800 do Kralovice |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Zruč-Senec,rozc. spoj 10 linky 440020 do Plzeň,CAN |
m | na spoj 104 navazuje v zastávce Horní Bříza,sídliště spoj 19 linky 460031 do Plzeň,CAN |
m | spoj 10 vyčká v zastávce Zruč-Senec,rozc. příjezdu spoje 11 linky 460010 nejvýše 5 minut |
m | spoj 102 vyčká v zastávce Horní Bříza,žel.st. příjezdu vlaku 7602 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Na lince jsou od 1. 1. 2018 poskytovány slevy Plzeňského kraje. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
(C) 2019 isybus