zpět |
Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 19 | 27 | 31 | 3 | 29 | 7 | 13 | 11 | 17 | 25 | 21 | 15 | |
X | X | ||||||||||||||||
42 | 32 | X | X | ||||||||||||||
1 | Přehýšov | od | ... | ... | 7:18 | ... | ... | 7:35 | 10:05 | ... | ... | ... | 15:58 | ... | ... | ||
2 | Heřmanova Huť,Dolní Sekyřany,rozc. | | | ... | ... | 7:21 | ... | X | 7:39 | 10:09 | X | ... | ... | 16:01 | ... | ... | ||
0 | 3 | Hněvnice | | | ... | ... | < | ... | 42 | < | < | 14:00 | ... | ... | < | ... | ... | |
0 | < | 4 | Kbelany | | | ... | ... | < | ... | 7:38 | < | < | < | ... | ... | < | ... | ... |
0 | 2 | 5 | Kbelany,,rozc.0.3 | | | ... | ... | < | ... | 7:39 | < | < | 14:03 | ... | ... | < | ... | ... |
1 | 3 | 6 | Rochlov,,rozc. | | | ... | ... | < | ... | 7:41 | < | < | 14:05 | ... | ... | < | ... | ... |
< | < | 7 | Blatnice,,rozc. | | | ... | ... | < | ... | < | < | 10:15 | < | ... | ... | 16:06 | ... | ... |
3 | 5 | 8 | Blatnice | | | ... | ... | 7:27 | ... | 7:45 | 7:45 | < | 14:09 | ... | ... | < | ... | ... |
3 | 5 | 9 | Blatnice,,rozc. | | | ... | ... | ... | ... | 7:46 | 7:47 | 10:15 | 14:10 | ... | ... | 16:06 | ... | ... |
4 | 6 | 10 | Nýřany,,DIOSS rozc. | v | ... | X | ... | ... | | | | | < | | | ... | ... | | | X | X |
př | X | 32 | ... | ... | 7:48 | 7:50 | 10:17 | 14:12 | X | X | 16:08 | 31 | 31 | ||||
5 | 7 | 11 | Nýřany,,DIOSS | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
od | 5:50 | 6:05 | ... | ... | 7:50 | 7:50 | 10:17 | ... | 14:20 | 15:45 | 16:08 | 18:10 | 22:15 | ||||
6 | 12 | Nýřany,,DIOSS rozc. | | | 5:51 | 6:07 | ... | ... | 7:52 | 7:52 | 10:19 | ... | 14:22 | 15:47 | 16:10 | 18:12 | 22:16 | |
< | 13 | Nýřany,Kamenný Újezd | | | < | < | ... | ... | < | < | < | ... | < | < | < | < | < | |
7 | 14 | Nýřany,Kamenný Újezd,rozc. | | | 5:53 | 6:08 | ... | X | 7:53 | 7:53 | 10:20 | ... | 14:23 | 15:48 | 16:11 | 18:13 | 22:17 | |
8 | 15 | Nýřany,,sídliště | | | 5:55 | 6:10 | ... | 42 | 7:55 | 7:55 | 10:22 | ... | 14:25 | 15:50 | 16:13 | 18:15 | 22:18 | |
8 | 16 | Nýřany,,MěÚ | | | 5:57 | 6:12 | ... | 7:35 | 7:57 | 7:57 | 10:24 | ... | 14:27 | 15:52 | 16:15 | 18:17 | 22:20 | |
9 | 17 | Tlučná,,kolonie | | | 6:01 | 6:16 | ... | 7:39 | 8:01 | 8:01 | 10:28 | ... | 14:31 | 15:56 | 16:17 | ( 18:21 | 22:22 | |
11 | 18 | Tlučná,,ZŠ | | | 6:03 | 6:18 | ... | 7:41 | 8:03 | 8:03 | 10:30 | ... | 14:33 | 15:58 | 16:19 | ( 18:23 | 22:24 | |
11 | 19 | Tlučná,,U zahradníka | | | 6:04 | 6:20 | ... | 7:43 | 8:05 | 8:05 | 10:32 | ... | 14:35 | 16:00 | 16:20 | ... | 22:26 | |
14 | 20 | Vejprnice,,Pod farou | | | 6:06 | 6:23 | ... | 7:46 | 8:08 | 8:08 | 10:35 | ... | 14:38 | 16:03 | 16:23 | ... | 22:28 | |
15 | 21 | Vejprnice,,bytovky | | | 6:08 | 6:25 | ... | 7:48 | 8:10 | 8:10 | 10:37 | ... | 14:40 | 16:05 | 16:24 | ... | 22:30 | |
17 | 22 | Vejprnice,,Brůdek | | | 6:09 | 6:27 | ... | 7:50 | 8:12 | 8:12 | 10:39 | ... | 14:42 | 16:07 | 16:26 | ... | 22:32 | |
17 | 23 | Plzeň,,U Viaduktu | | | 6:11 | 6:28 | ... | 7:51 | 8:13 | 8:13 | 10:40 | ... | 14:43 | 16:08 | 16:27 | ... | 22:33 | |
18 | 24 | xPlzeň,,Waltrova | | | 6:13 | 6:29 | ... | 7:52 | 8:14 | 8:14 | 10:41 | ... | 14:44 | 16:09 | 16:28 | ... | 22:34 | |
19 | 25 | Plzeň,,Školy Vejprnická | v | 6:14 | 6:30 | ... | 7:53 | 8:15 | 8:15 | 10:42 | ... | 14:45 | 16:10 | 16:29 | ... | 22:36 | |
21 | 26 | Plzeň,,CAN | př | 6:19 | 6:34 | ... | 7:57 | 8:19 | 8:19 | 10:46 | ... | 14:49 | 16:14 | 16:35 | ... | 22:43 |
X | jede v pracovních dnech |
31 | nejede 31.12.18 |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
( | spoj zastavuje jen pro vystupování |
x | zastávka je jen na znamení nebo požádání |
Km | Km | Tč | Zastávky | 4 | 10 | 8 | 6 | 16 | 20 | 12 | 14 | 24 | 18 | |
X | ||||||||||||||
X | X | X | X | X | X | X | 31 | |||||||
0 | 26 | Plzeň,,CAN | od | 5:20 | 6:20 | 6:53 | ... | 9:10 | ... | 13:10 | 13:40 | 14:55 | 21:15 | |
2 | 25 | Plzeň,,Školy Vejprnická | | | 5:24 | 6:24 | 6:57 | ... | 9:14 | ... | 13:14 | 13:44 | 15:00 | 21:19 | |
3 | 24 | xPlzeň,,Waltrova | | | 5:25 | 6:25 | 6:58 | ... | 9:15 | ... | 13:15 | 13:45 | 15:01 | 21:20 | |
4 | 23 | Plzeň,,U Viaduktu | | | 5:26 | 6:26 | 6:59 | ... | 9:16 | ... | 13:16 | 13:46 | 15:02 | 21:21 | |
4 | 22 | Vejprnice,,Brůdek | | | 5:27 | 6:27 | 7:00 | ... | 9:17 | ... | 13:17 | 13:47 | 15:04 | 21:22 | |
6 | 21 | Vejprnice,,bytovky | | | 5:29 | 6:29 | 7:02 | ... | 9:19 | ... | 13:19 | 13:49 | 15:07 | 21:24 | |
7 | 20 | Vejprnice,,Pod farou | | | 5:31 | 6:31 | 7:04 | ... | 9:21 | ... | 13:21 | 13:51 | 15:09 | 21:26 | |
10 | 19 | Tlučná,,U zahradníka | | | 5:34 | 6:34 | 7:07 | ... | 9:24 | ... | 13:24 | 13:54 | 15:13 | 21:29 | |
10 | 18 | Tlučná,,ZŠ | | | 5:36 | 6:36 | 7:09 | ... | 9:26 | ... | 13:26 | 13:56 | 15:14 | 21:31 | |
12 | 17 | Tlučná,,kolonie | | | 5:38 | 6:38 | 7:11 | ... | 9:28 | X | 13:28 | 13:58 | 15:17 | 21:33 | |
13 | 16 | Nýřany,,MěÚ | | | 5:42 | 6:42 | 7:15 | ... | 9:32 | 9:35 | 13:32 | 14:02 | 15:19 | 21:37 | |
13 | 15 | Nýřany,,sídliště | | | 5:44 | 6:44 | 7:17 | ... | ... | 9:37 | 13:34 | 14:04 | 15:21 | 21:39 | |
14 | 14 | Nýřany,Kamenný Újezd,rozc. | | | 5:46 | 6:46 | 7:19 | ... | ... | 9:38 | 13:36 | 14:06 | 15:23 | 21:41 | |
< | 13 | Nýřany,Kamenný Újezd | | | < | < | < | ... | ... | < | < | < | 15:25 | < | |
15 | 12 | Nýřany,,DIOSS rozc. | v | 5:47 | 6:47 | 7:20 | ... | ... | 9:40 | 13:37 | 14:07 | 15:29 | 21:42 | |
př | 5:49 | 6:49 | 7:22 | ... | ... | 9:42 | 13:39 | 14:09 | < | 21:44 | ||||
16 | 11 | Nýřany,,DIOSS | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | ... | 6:49 | ... | ... | ... | 9:42 | 13:39 | ... | < | ... | ||||
< | 10 | Nýřany,,DIOSS rozc. | | | ... | < | ... | X | ... | < | < | ... | < | ... | |
17 | 9 | Blatnice,,rozc. | | | ... | 6:51 | ... | 42 | ... | 9:43 | 13:41 | ... | < | ... | |
0 | 17 | 8 | Blatnice | | | ... | < | ... | 7:28 | ... | < | 13:43 | ... | < | ... |
< | < | 7 | Blatnice,,rozc. | | | ... | 6:51 | ... | < | ... | 9:43 | < | ... | 15:30 | ... |
2 | 19 | 6 | Rochlov,,rozc. | | | ... | < | ... | 7:30 | ... | < | 13:45 | ... | < | ... |
3 | 20 | 5 | Kbelany,,rozc.0.3 | | | ... | < | ... | 7:32 | ... | < | 13:46 | ... | < | ... |
3 | < | 4 | Kbelany | | | ... | < | ... | 7:35 | ... | < | < | ... | < | ... |
22 | 3 | Hněvnice | | | ... | < | ... | ... | ... | < | 13:49 | ... | < | ... | |
2 | Heřmanova Huť,Dolní Sekyřany,rozc. | v | ... | 6:55 | ... | ... | ... | 9:48 | ... | ... | 15:35 | ... | ||
1 | Přehýšov | př | ... | 6:58 | ... | ... | ... | 9:50 | ... | ... | 15:37 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
31 | nejede 31.12.18 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | spoj 20 vyčká v zastávce Nýřany,MěÚ příjezdu spoje 16 linky 460130 nejvýše 5 minut |
m | spoj 24 vyčká v zastávce Nýřany,MěÚ příjezdu spoje 3 linky 460190 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
( | spoj zastavuje jen pro vystupování |
x | zastávka je jen na znamení nebo požádání |
(C) 2019 isybus