zpět |
Km | Km | Tč | Zastávky | 5 | 7 | 17 | 3 | 13 | 15 | |
X | X | |||||||||
0 | 1 | Nepomuk,,město | od | ... | 12:55 | ... | ... | ... | 15:18 | |
1 | 2 | Nepomuk,,u hřiště | | | ... | 12:57 | ... | ... | ... | 15:20 | |
< | 3 | Nepomuk,,Třebčická | | | ... | < | ... | ... | ... | < | |
1 | 4 | Nepomuk,,sídliště | v | ... | 12:58 | ... | X | ... | 15:22 | |
př | ... | 13:02 | ... | 42 | ... | 15:25 | ||||
3 | 5 | Nepomuk,,žel.st. | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | ... | 13:02 | ... | 14:55 | ... | 15:35 | ||||
5 | 6 | Třebčice | | | ... | 13:06 | ... | 14:59 | ... | 15:38 | |
9 | 7 | Kasejovice,Podhůří,rozc.0.5 | | | ... | 13:13 | ... | 15:06 | ... | 15:44 | |
< | 8 | Oselce,Kotouň,žel.st. | | | ... | < | ... | < | ... | < | |
9 | 9 | Kasejovice,Podhůří,rozc.0.5 | | | X | 13:13 | X | 15:06 | (2)(4) | 15:44 | |
11 | 10 | Životice | | | 42 | 13:16 | 42 | 15:09 | 42 | 15:47 | |
0 | 15 | 11 | Kasejovice,,nám. | | | 7:23 | 13:23 | 13:25 | 15:15 | 15:25 | 15:53 |
1 | 12 | Kasejovice,,u hřiště | v | 7:25 | ... | 13:27 | ... | 15:26 | ... | |
4 | 13 | Lnáře,,střed | př | 7:30 | ... | 13:31 | ... | 15:30 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(2) | jede v úterý |
(4) | jede ve čtvrtek |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | spoj 15 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 1969 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 6 | 8 | 18 | 12 | 14 | 20 | |
X | X | (2)(4) | |||||||||
42 | 42 | 42 | |||||||||
0 | 13 | Lnáře,,střed | od | 7:31 | X | 13:31 | ... | 15:30 | ... | ||
3 | 12 | Kasejovice,,u hřiště | | | 7:36 | 42 | 13:36 | X | 15:34 | X | ||
4 | 0 | 0 | 11 | Kasejovice,,nám. | | | 7:38 | 8:02 | 13:38 | 15:22 | 15:35 | 15:53 |
4 | 4 | 10 | Životice | | | ... | 8:08 | ... | 15:29 | ... | 15:58 | |
6 | 6 | 9 | Kasejovice,Podhůří,rozc.0.5 | | | ... | 8:10 | ... | 15:33 | ... | 16:01 | |
7 | < | 8 | Oselce,Kotouň,žel.st. | | | ... | 8:12 | ... | 15:35 | ... | < | |
8 | 6 | 7 | Kasejovice,Podhůří,rozc.0.5 | | | ... | 8:14 | ... | 15:37 | ... | 16:01 | |
12 | 10 | 6 | Třebčice | v | ... | 8:22 | ... | 15:43 | ... | 16:06 | |
př | ... | 8:25 | ... | 15:47 | ... | 16:08 | |||||
14 | 12 | 5 | Nepomuk,,žel.st. | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | ... | 8:33 | ... | 15:47 | ... | ... | |||||
16 | 4 | Nepomuk,,sídliště | | | ... | 8:36 | ... | 15:51 | ... | ... | ||
< | 3 | Nepomuk,,Třebčická | | | ... | < | ... | < | ... | ... | ||
16 | 2 | Nepomuk,,u hřiště | v | ... | 8:38 | ... | 15:53 | ... | ... | ||
17 | 1 | Nepomuk,,město | př | ... | 8:40 | ... | 15:55 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(2) | jede v úterý |
(4) | jede ve čtvrtek |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | spoj 8 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 663 nejvýše 10 minut |
m | spoj 8 vyčká v zastávce Kasejovice,nám. příjezdu spoje 11 linky 450604,spoje 7 linky 450609 nejvýše 10 minut |
m | spoj 12 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 8949 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
(C) 2018 isybus