zpět |
Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 23 | 21 | 17 | 9 | 13 | 5 | 15 | 19 | 25 | |
X | X | X | + | X | ||||||||||
X | X | 32 | 42 | X | X | X | X | 31 | 70 | 31 | ||||
0 | 1 | Blovice,,žel.st. | od | 4:22 | 5:50 | 6:48 | 7:05 | 10:43 | 13:40 | 15:41 | 16:45 | 17:42 | 17:42 | 19:43 |
1 | 2 | Blovice,Komorno,rozc. | | | 4:24 | 5:52 | 6:50 | 7:07 | 10:45 | 13:42 | 15:43 | 16:47 | 17:44 | 17:44 | 19:45 |
3 | 3 | Chocenice,Kotousov | | | 4:27 | 5:55 | 6:54 | 7:11 | 10:48 | 13:45 | 15:47 | 16:50 | 17:47 | 17:47 | 19:49 |
4 | 4 | Chocenice | | | 4:29 | 5:57 | 6:56 | 7:13 | 10:50 | 13:47 | 15:49 | 16:52 | 17:49 | 17:49 | 19:51 |
5 | 5 | Chocenice,Landava | | | 4:31 | 5:59 | 6:58 | 7:15 | 10:52 | 13:49 | 15:51 | 16:54 | 17:51 | 17:51 | 19:53 |
6 | 6 | Chocenice,Zhůř | | | 4:33 | 6:01 | 7:01 | 7:18 | 10:54 | 13:51 | 15:54 | 16:56 | 17:53 | 17:53 | 19:55 |
8 | 7 | Měcholupy | | | 4:37 | 6:04 | 7:05 | 7:22 | 10:58 | 13:55 | 15:58 | 17:00 | 17:57 | 17:57 | 19:59 |
11 | 8 | Prádlo | | | 4:42 | 6:09 | 7:09 | 7:26 | 11:03 | 14:00 | 16:03 | 17:05 | 18:02 | 18:02 | 20:04 |
11 | 9 | Prádlo,Zájezdek | | | 4:44 | 6:11 | 7:11 | 7:28 | 11:05 | 14:02 | 16:07 | 17:07 | 18:04 | 18:04 | ... |
14 | 10 | Klášter | | | 4:48 | 6:15 | 7:17 | 7:34 | 11:09 | 14:06 | 16:11 | 17:11 | 18:08 | 18:08 | ... |
15 | 11 | Nepomuk,Zelený Dol | | | 4:52 | 6:17 | 7:19 | 7:36 | 11:13 | 14:09 | 16:14 | 17:14 | 18:12 | 18:12 | ... |
16 | 12 | Nepomuk,,město | | | 4:53 | 6:19 | 7:20 | 7:37 | 11:14 | 14:12 | 16:16 | 17:17 | 18:13 | 18:13 | ... |
17 | 13 | Nepomuk,,u hřiště | | | 4:55 | 6:20 | 7:22 | 7:39 | 11:16 | 14:14 | 16:18 | 17:19 | 18:15 | 18:15 | ... |
< | 14 | Nepomuk,,Třebčická | | | < | < | < | < | < | < | < | < | < | < | ... |
17 | 15 | Nepomuk,,sídliště | v | 4:57 | 6:22 | 7:24 | 7:41 | 11:18 | 14:16 | 16:20 | 17:21 | 18:17 | 18:17 | ... |
19 | 16 | Nepomuk,,žel.st. | př | 5:02 | 6:26 | 7:28 | 7:45 | 11:23 | 14:20 | 16:24 | 17:25 | 18:22 | 18:22 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
+ | jede v neděli a ve státem uznané svátky |
31 | nejede 31.12.18 |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
70 | nejede od 24.12.18 do 25.12.18 |
m | spoj 5 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8911 nejvýše 10 minut |
m | spoj 9 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8909 nejvýše 5 minut |
m | spoj 13 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu spoje 6 linky 450585,vlaku 8949 nejvýše 10 minut |
m | spoj 15 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8951 nejvýše 10 minut |
m | spoj 25 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8953 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Tč | Zastávky | 20 | 4 | 22 | 6 | 8 | 18 | 16 | 10 | 12 | 14 | |
X | X | X | X | X | ||||||||||
X | X | X | 42 | 32 | X | X | 32 | 42 | 31 | |||||
0 | 0 | 16 | Nepomuk,,žel.st. | od | 4:05 | 5:10 | 6:05 | 6:45 | 6:45 | 10:37 | 12:37 | 14:35 | 14:35 | 16:35 |
2 | 2 | 15 | Nepomuk,,sídliště | | | 4:09 | 5:14 | 6:09 | 6:49 | 6:49 | 10:41 | 12:41 | 14:39 | 14:39 | 16:39 |
< | 2 | 14 | Nepomuk,,Třebčická | | | < | < | < | 6:51 | < | < | 12:43 | < | 14:41 | < |
2 | 2 | 13 | Nepomuk,,u hřiště | | | 4:11 | 5:16 | 6:11 | | | 6:51 | 10:43 | | | 14:41 | | | 16:41 |
3 | 3 | 12 | Nepomuk,,město | | | 4:13 | 5:18 | 6:13 | 6:53 | 6:53 | 10:45 | 12:45 | 14:43 | 14:43 | 16:43 |
4 | 4 | 11 | Nepomuk,Zelený Dol | | | 4:14 | 5:19 | 6:14 | 6:55 | 6:55 | 10:46 | 12:46 | 14:44 | 14:44 | 16:45 |
5 | 5 | 10 | Klášter | | | 4:16 | 5:21 | 6:16 | 6:58 | 6:58 | 10:48 | 12:48 | 14:46 | 14:46 | 16:48 |
8 | 8 | 9 | Prádlo,Zájezdek | | | 4:22 | 5:27 | 6:22 | 7:03 | 7:03 | 10:54 | 12:54 | 14:53 | 14:53 | 16:52 |
8 | 8 | 8 | Prádlo | | | 4:24 | 5:29 | 6:24 | 7:05 | 7:05 | 10:56 | 12:56 | 14:55 | 14:55 | 16:53 |
11 | 11 | 7 | Měcholupy | | | 4:28 | 5:33 | 6:28 | 7:11 | 7:11 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 15:00 | 17:00 |
13 | 13 | 6 | Chocenice,Zhůř | | | 4:32 | 5:37 | 6:32 | 7:15 | 7:15 | 11:04 | 13:04 | 15:06 | 15:06 | 17:05 |
14 | 14 | 5 | Chocenice,Landava | | | 4:35 | 5:40 | 6:35 | 7:18 | 7:18 | 11:07 | 13:07 | 15:08 | 15:08 | 17:06 |
15 | 15 | 4 | Chocenice | | | 4:37 | 5:42 | 6:37 | 7:21 | 7:21 | 11:09 | 13:09 | 15:10 | 15:10 | 17:08 |
16 | 16 | 3 | Chocenice,Kotousov | | | 4:39 | 5:44 | 6:39 | 7:23 | 7:23 | 11:11 | 13:11 | 15:12 | 15:12 | 17:10 |
18 | 18 | 2 | Blovice,Komorno,rozc. | v | 4:43 | 5:48 | 6:43 | 7:27 | 7:27 | 11:13 | 13:13 | 15:15 | 15:15 | 17:12 |
19 | 19 | 1 | Blovice,,žel.st. | př | 4:45 | 5:50 | 6:45 | 7:30 | 7:30 | 11:15 | 13:15 | 15:20 | 15:20 | 17:14 |
X | jede v pracovních dnech |
31 | nejede 31.12.18 |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 25.2.19 do 3.3.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | spoj 4 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 8902 nejvýše 5 minut |
m | spoj 10 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku R669 nejvýše 5 minut |
m | spoj 12 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku R669 nejvýše 5 minut |
m | spoj 14 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 655 nejvýše 10 minut |
m | spoj 16 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku R667 nejvýše 5 minut |
m | spoj 18 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku R 665 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2019 isybus