zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 17 | 3 | 1 | 13 | 5 | 7 | 9 | 29 | 19 | 11 | |
X | X | |||||||||||||||
1 | Horažďovice,,u ÚNZ | od | ... | X | ... | ... | X | 45 | X | ... | ... | 87 | ||||
0 | 0 | 0 | 2 | Horažďovice,,žel.st. | | | ... | 5:20 | ... | ... | 11:23 | 14:10 | 14:50 | ... | ... | 16:45 | |
0 | 0 | 0 | 3 | Horažďovice,,u školy | | | ... | 5:22 | ... | ... | 11:25 | 14:13 | 14:52 | ... | ... | 16:47 | |
6 | 6 | 6 | 4 | Horažďovice,Třebomyslice | | | ... | 5:29 | ... | ... | 11:32 | 14:20 | 15:02 | ... | ... | 16:57 | |
8 | 8 | 8 | 5 | Horažďovice,Třebomyslice,u háj. | | | ... | 5:32 | ... | ... | 11:36 | 14:23 | 15:05 | ... | ... | 17:00 | |
10 | 10 | 10 | 6 | Pačejov,,u školy | | | ... | 5:35 | ... | X | 11:40 | 14:27 | 15:09 | X | X | 17:03 | |
10 | 10 | 10 | 7 | Pačejov,Velešice | | | ... | 5:36 | ... | 45 | 11:42 | ... | 15:11 | 45 | 15:35 | 17:04 | |
10 | 10 | < | 0 | 8 | Pačejov,,u školy | | | ... | < | ... | 7:20 | 11:43 | ... | 15:13 | 15:15 | 15:37 | < |
10 | 10 | 10 | 0 | 9 | Pačejov,,ves | | | ... | 5:38 | ... | | | 11:44 | ... | 15:14 | | | | | 17:06 |
13 | 13 | 13 | 3 | 10 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u Čadů | | | ... | 5:43 | ... | 7:25 | 11:47 | ... | 15:19 | 15:20 | 15:43 | 17:10 |
13 | 13 | 13 | < | 11 | Pačejov,Pačejov-nádraží | | | ... | 5:45 | ... | < | 11:48 | ... | | | 15:22 | 15:45 | | |
13 | < | < | 3 | 12 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | | | ... | ... | ... | 7:26 | 11:50 | ... | < | ... | ... | < |
16 | < | < | 6 | 13 | Pačejov,Strážovice | | | ... | ... | ... | 7:29 | 11:56 | ... | < | ... | ... | < |
< | < | < | 7 | 14 | Nalžovské Hory,Neprachovy | | | ... | ... | ... | 7:31 | < | ... | < | ... | ... | < |
16 | < | < | 15 | Pačejov,Strážovice | | | ... | ... | ... | ... | | | ... | < | ... | ... | < | |
19 | < | < | 16 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | v | ... | ... | ... | ... | 12:02 | ... | < | ... | ... | < | |
př | X | ... | X | ... | 12:03 | ... | 15:20 | ... | ... | 17:11 | ||||||
19 | 13 | 13 | 17 | Pačejov,Pačejov-nádraží | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | 4:35 | ... | 5:45 | ... | 12:15 | ... | 15:25 | ... | ... | 17:15 | ||||||
19 | 13 | 13 | 18 | Olšany,,u Broučků | | | 4:36 | ... | 5:46 | ... | 12:17 | ... | 15:26 | ... | ... | 17:16 | |
20 | 14 | 14 | 19 | Olšany,,náves | v | | | ... | 5:48 | ... | 12:19 | ... | 15:30 | ... | ... | 17:20 | |
23 | 17 | 17 | 20 | Kvášňovice | př | 4:40 | ... | 5:55 | ... | 12:26 | ... | 15:35 | ... | ... | 17:25 |
X | jede v pracovních dnech |
45 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19, od 4.2.19 do 10.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
87 | nejede od 27.12.18 do 31.12.18 |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu vlaku 8916 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 4 | 12 | 6 | 8 | 2 | 10 | |
X | X | X | ||||||||||
0 | 20 | Kvášňovice | od | 4:40 | 6:00 | ... | ... | 12:26 | ... | |||
3 | 19 | Olšany,,náves | | | 4:45 | 6:07 | ... | ... | 12:31 | ... | |||
4 | 18 | Olšany,,u Broučků | v | 4:49 | 6:09 | ... | ... | 12:35 | ... | |||
př | 4:50 | 6:10 | X | ... | 12:36 | ... | ||||||
4 | 0 | 0 | 17 | Pačejov,Pačejov-nádraží | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | 4:50 | ... | 6:25 | ... | ... | ... | ||||||
< | 0 | < | 16 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | | | < | ... | 6:26 | X | ... | ... | |
< | 3 | < | 15 | Pačejov,Strážovice | | | < | ... | | | 45 | ... | ... | |
< | < | 0 | < | 14 | Nalžovské Hory,Neprachovy | | | < | ... | < | 7:32 | ... | ... |
< | 3 | 1 | < | 13 | Pačejov,Strážovice | | | < | ... | 6:31 | 7:35 | ... | X |
< | 6 | 4 | < | 12 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | | | < | ... | 6:34 | 7:38 | ... | 45 |
< | < | < | 0 | 11 | Pačejov,Pačejov-nádraží | | | < | ... | < | < | ... | 12:30 |
4 | 6 | 4 | 0 | 10 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u Čadů | | | 4:51 | ... | 6:35 | 7:39 | ... | 12:31 |
7 | 9 | 7 | 3 | 9 | Pačejov,,ves | | | 4:56 | ... | 6:39 | | | ... | 12:33 |
7 | 9 | 7 | 3 | 8 | Pačejov,,u školy | | | 4:57 | ... | 6:40 | 7:43 | ... | 12:35 |
7 | 9 | 7 | 3 | 7 | Pačejov,Velešice | | | 4:59 | ... | 6:42 | 7:44 | ... | ... |
7 | 9 | 7 | 3 | 6 | Pačejov,,u školy | | | 5:01 | ... | 6:44 | 7:45 | ... | ... |
9 | 11 | 5 | 5 | Horažďovice,Třebomyslice,u háj. | | | 5:05 | ... | 6:47 | ... | ... | ... | |
11 | 13 | 7 | 4 | Horažďovice,Třebomyslice | | | 5:08 | ... | 6:50 | ... | ... | ... | |
17 | 19 | 13 | 3 | Horažďovice,,u školy | | | 5:18 | ... | 6:59 | ... | ... | ... | |
17 | 19 | 13 | 2 | Horažďovice,,žel.st. | v | 5:20 | ... | 7:00 | ... | ... | ... | |
1 | Horažďovice,,u ÚNZ | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
45 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19, od 4.2.19 do 10.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Horažďovice,žel.st. spoj 1 linky 434110 do Malého Boru |
m | spoj 6 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu spoje 10 linky 434030,vlaku 8960 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 14 | 16 | 26 | 22 | 24 | 18 | 20 | |
X | |||||||||||||
X | 87 | ||||||||||||
0 | 20 | Kvášňovice | od | ... | ... | ... | ... | 15:35 | ... | 17:25 | |||
3 | 19 | Olšany,,náves | | | ... | ... | ... | ... | 15:40 | ... | 17:30 | |||
4 | 18 | Olšany,,u Broučků | v | ... | ... | ... | ... | 15:44 | ... | 17:34 | |||
př | X | ... | ... | ... | 15:45 | ... | 17:35 | ||||||
4 | 0 | 0 | 17 | Pačejov,Pačejov-nádraží | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | 12:40 | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||||||
< | 0 | < | 16 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | | | < | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
< | 3 | < | 15 | Pačejov,Strážovice | | | < | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
< | < | 0 | < | 14 | Nalžovské Hory,Neprachovy | | | < | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
< | 3 | 1 | < | 13 | Pačejov,Strážovice | | | < | ... | X | ... | ... | X | ... |
< | 6 | 4 | < | 12 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u ÚNZ | | | < | ... | 45 | X | ... | 87 | ... |
< | < | < | 0 | 11 | Pačejov,Pačejov-nádraží | | | | | ... | 15:07 | 15:25 | ... | 16:15 | ... |
4 | 6 | 4 | 0 | 10 | Pačejov,Pačejov-nádraží,u Čadů | | | 12:41 | ... | | | 15:26 | ... | 16:16 | ... |
7 | 9 | 7 | 3 | 9 | Pačejov,,ves | | | 12:45 | ... | | | 15:30 | ... | 16:20 | ... |
7 | 9 | 7 | 3 | 8 | Pačejov,,u školy | | | 12:46 | X | 15:12 | 15:32 | ... | 16:21 | ... |
7 | 9 | 7 | 3 | 7 | Pačejov,Velešice | | | 12:48 | 45 | ... | 15:35 | ... | 16:23 | ... |
7 | 9 | 7 | 3 | 6 | Pačejov,,u školy | | | 12:50 | 14:28 | ... | ... | ... | 16:25 | ... |
9 | 11 | 5 | 5 | Horažďovice,Třebomyslice,u háj. | | | 12:55 | 14:31 | ... | ... | ... | 16:30 | ... | |
11 | 13 | 7 | 4 | Horažďovice,Třebomyslice | | | 12:58 | 14:34 | ... | ... | ... | 16:33 | ... | |
17 | 19 | 13 | 3 | Horažďovice,,u školy | | | 13:08 | 14:41 | ... | ... | ... | 16:43 | ... | |
17 | 19 | 13 | 2 | Horažďovice,,žel.st. | v | 13:10 | 14:44 | ... | ... | ... | 16:45 | ... | |
1 | Horažďovice,,u ÚNZ | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
45 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19, od 4.2.19 do 10.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
87 | nejede od 27.12.18 do 31.12.18 |
m | spoj 26 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu vlaku Os 8907 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2018 isybus