zpět |
1 | 11 | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 2 | 12 | ||
X | X | |||||||||
6:00 | ... | 0 | 0 | 1 | od | Klatovy,,aut.nádr. | MHD | pr | ... | 16:20 |
< | ... | < | 1 | 2 | | | Klatovy,,Tylovo nábř. | MHD | | | ... | 16:15 |
6:04 | ... | 2 | 2 | 3 | | | Klatovy,,Vídeňská | MHD | | | ... | 16:13 |
6:10 | ... | 9 | < | 4 | | | Mochtín,,u prodejny | | | ... | < | |
< | ... | < | 9 | 5 | | | Mochtín,,náves | | | ... | 16:04 | |
6:12 | ... | 10 | 10 | 6 | | | Mochtín,Nový Čestín | | | ... | 16:02 | |
6:18 | ... | 15 | < | 7 | | | Číhaň,,točna | | | ... | < | |
| | ... | 16 | 16 | 8 | | | Číhaň,,rozc.0.4 | | | ... | 15:56 | |
6:28 | ... | 21 | 21 | 9 | | | Kolinec | | | ... | 15:49 | |
6:33 | ... | 25 | 25 | 10 | | | Mokrosuky,,rozc.1.2 | | | ... | 15:43 | |
6:36 | ... | 27 | 27 | 11 | v | Hrádek,,u ObÚ | | | ... | 15:40 | |
6:44 | X | př | od | X | 15:35 | |||||
--- | --- | 32 | 32 | 12 | -- | Sušice,,nábřeží | -- | --- | --- | |
6:45 | 13:50 | od | př | 8:15 | 15:32 | |||||
< | | | < | 32 | 13 | | | Sušice,,Dlouhoveská | ^ | 8:14 | 15:31 | |
6:48 | 13:54 | 34 | 34 | 14 | | | Sušice,Divišov | | | 8:11 | 15:28 | |
6:51 | 13:57 | 36 | 36 | 15 | | | Dlouhá Ves | | | 8:09 | 15:26 | |
6:53 | 13:59 | 37 | 37 | 16 | | | Dlouhá Ves,,u mostu | | | 8:07 | 15:24 | |
6:56 | 14:02 | 39 | 39 | 17 | | | Dlouhá Ves,Annín,camp | | | 8:05 | 15:22 | |
6:58 | 14:04 | 40 | 40 | 18 | | | Dlouhá Ves,Bohdašice,rozc.0.5 | | | 8:04 | 15:20 | |
6:59 | 14:06 | 41 | 41 | 19 | | | Dlouhá Ves,Annín,rozc.0.5 | | | 8:03 | 15:18 | |
7:02 | 14:09 | 43 | 43 | 20 | | | Rejštejn,Radešov,rozc.0.5 | | | 8:00 | 15:15 | |
7:10 | 14:16 | 47 | 47 | 21 | | | Kašperské Hory | | | 7:55 | 15:11 | |
7:17 | 14:25 | 53 | 53 | 22 | | | Nicov,Řetenice | | | 7:45 | 15:04 | |
7:18 | 14:27 | 54 | 54 | 23 | | | Nicov | | | 7:43 | 15:02 | |
7:20 | 14:30 | 56 | 56 | 24 | v | Stachy,,Šebestov | | | 7:40 | 14:59 | |
7:25 | 14:35 | 59 | 59 | 25 | př | Stachy,,aut.st. | od | 7:35 | 14:55 |
X | jede v pracovních dnech |
m | na spoj 1 navazuje v zastávce Stachy,aut.st. spoj 19 linky 370030 do Vimperk,aut. nádr. |
m | na spoj 12 navazuje v zastávce Klatovy,Tylovo nábř. spoj 12 linky 400360 do Domažlice,Poděbradova |
m | spoj 1 vyčká v zastávce Číhaň,točna příjezdu spoje 8 linky 432030 nejvýše 5 minut |
m | spoj 1 vyčká v zastávce Sušice,nábřeží příjezdu spoje 4 linky 433640 nejvýše 5 minut |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Sušice,nábřeží příjezdu spoje 16 linky 433680 nejvýše 5 minut |
m | spoj 2 vyčká v zastávce Stachy,Šebestov příjezdu spoje 2 linky 370090 nejvýše 5 minut |
m | spoj 12 vyčká v zastávce Stachy,aut.st. příjezdu spoje 3 linky 370100 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
BUS | zastávka s možností přestupu na linkovou dopravu |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2019 isybus