zpět |
Km | Tč | Zastávky | Mhd | 1 | |
X | |||||
0 | 1 | Kdyně,,aut.st. | od | 5:30 | |
0 | 2 | Kdyně,,sídliště | | | 5:33 | |
3 | 3 | Kout na Šumavě,,žel.st. | | | 5:37 | |
4 | 4 | Kout na Šumavě,,sídliště | | | 5:39 | |
4 | 5 | Kout na Šumavě | | | 5:40 | |
6 | 6 | Spáňov,,rozc.0.5 | | | 5:45 | |
8 | 7 | Zahořany | | | 5:47 | |
10 | 8 | Zahořany,Stanětice | | | 5:52 | |
12 | 9 | Zahořany,Hříchovice | | | 5:54 | |
14 | 10 | Hradiště u Domažlic | | | 5:56 | |
16 | 11 | Kanice | | | 5:59 | |
19 | 12 | Koloveč | | | 6:04 | |
21 | 13 | Srbice | | | 6:07 | |
22 | 14 | Hlohovčice,,rozc.0.4 | | | 6:08 | |
24 | 15 | Poděvousy | | | 6:11 | |
28 | 16 | Buková | | | 6:15 | |
30 | 17 | Merklín,Kloušov | | | 6:18 | |
32 | 18 | Merklín | | | 6:21 | |
37 | 19 | Soběkury | | | 6:30 | |
39 | 20 | Oplot,,rozc.1.8 | | | 6:33 | |
41 | 21 | Dnešice | | | 6:38 | |
43 | 22 | Chlumčany,,záv. | | | 6:41 | |
46 | 23 | Dobřany,,léčebna | | | 6:46 | |
47 | 24 | Dobřany,,u čerp.st. | | | 6:50 | |
60 | 25 | Plzeň,,Bory | MHD | v | 7:07 |
64 | 26 | Plzeň,,CAN | MHD | př | 7:15 |
X | jede v pracovních dnech |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2018 isybus