zpět |
Km | Tč | Zastávky | Mhd | 1 | 5 | 15 | 7 | 9 | 11 | 3 | 13 | |
1 | Domažlice,,žel.st. | MHD | od | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
2 | Domažlice,,u pohřební služby | MHD | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
3 | Domažlice,,Poděbradova | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
4 | Domažlice,,u nem. | MHD | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
5 | Domažlice,,Kozinova | MHD | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
6 | Domažlice,Havlovice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
7 | Domažlice,Havlovice,rozc.0.5 | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
8 | Újezd,Petrovice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
9 | Draženov | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
10 | Újezd | | | X | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
11 | Újezd,Hrádek | | | 32 | ... | ... | ... | ... | X | ... | ... | ||
0 | 12 | Díly,,ObÚ | | | 7:12 | ... | ... | ... | ... | 14:56 | ... | ... | |
0 | 13 | Díly,,I | | | 7:13 | ... | ... | ... | ... | 14:57 | ... | ... | |
1 | 14 | Díly,,II | | | 7:14 | ... | ... | ... | ... | | | ... | ... | |
2 | 15 | Postřekov,,I | | | 7:17 | ... | ... | ... | ... | 15:00 | ... | ... | |
3 | 16 | Postřekov,,II | v | 7:19 | X | X | X | ... | 15:02 | ... | ... | |
př | 7:24 | 42 | 32 | 42 | X | 15:10 | ... | ... | ||||
7 | 17 | Klenčí p.Čerch.,,škola | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | 7:25 | 7:25 | 11:40 | 12:30 | 13:40 | 15:10 | ... | ... | ||||
8 | 18 | Klenčí p.Čerch.,,žel.zast. | | | 7:26 | 7:26 | 11:42 | 12:32 | 13:41 | 15:12 | ... | ... | |
10 | 19 | Trhanov,Nový Hamr | | | 7:29 | 7:29 | 11:46 | 12:36 | 13:44 | 15:16 | X | X | |
11 | 20 | Trhanov | | | 7:31 | 7:31 | 11:49 | 12:39 | 13:45 | 15:18 | 15:50 | 16:45 | |
11 | 21 | Trhanov,,žel.zast. | | | 7:33 | 7:33 | 11:51 | 12:41 | 13:47 | 15:20 | 15:51 | 16:46 | |
12 | 22 | Chodov,,Jednota | | | 7:35 | 7:35 | 11:52 | 12:42 | 13:48 | 15:21 | 15:52 | 16:47 | |
12 | 23 | Chodov | | | 7:37 | 7:37 | 11:53 | 12:43 | 13:49 | 15:22 | 15:53 | 16:48 | |
13 | 24 | Chodov,Podskalí | | | 7:39 | 7:39 | 11:54 | 12:44 | 13:51 | 15:23 | 15:55 | 16:50 | |
14 | 25 | Pec,,Brusírna | v | 7:41 | 7:41 | 11:56 | 12:46 | 13:53 | 15:25 | 15:57 | 16:52 | |
15 | 26 | Pec | př | 7:42 | 7:42 | 11:58 | 12:48 | 13:55 | 15:27 | 15:59 | 16:54 |
X | jede v pracovních dnech |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 11.2.19 do 17.2.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 11.2.19 do 17.2.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | spoj 3 vyčká v zastávce Trhanov příjezdu spoje 13 linky 400390 nejvýše 10 minut |
m | spoj 3 vyčká v zastávce Trhanov,žel.zast. příjezdu vlaku Os 7230 nejvýše 5 minut |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Trhanov příjezdu spoje 10 linky 400390 nejvýše 10 minut |
m | spoj 13 vyčká v zastávce Trhanov příjezdu spoje 10 linky 400020,spoje 16 linky 400390 nejvýše 5 minut |
m | spoj 13 vyčká v zastávce Trhanov,žel.zast. příjezdu vlaku Os 7232 nejvýše 5 minut |
m | spoj 15 vyčká v zastávce Trhanov příjezdu spoje 18 linky 400390 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
Km | Tč | Zastávky | Mhd | 2 | 4 | 12 | 6 | 8 | 10 | 14 | |
X | X | ||||||||||
32 | 42 | X | X | X | X | X | |||||
0 | 26 | Pec | od | 6:40 | 6:40 | 7:45 | 12:49 | 13:55 | 15:32 | 16:20 | |
1 | 25 | Pec,,Brusírna | | | 6:42 | 6:42 | 7:47 | 12:51 | 13:57 | 15:34 | 16:22 | |
2 | 24 | Chodov,Podskalí | | | 6:44 | 6:44 | 7:49 | 12:53 | 13:59 | 15:36 | 16:24 | |
3 | 23 | Chodov | | | 6:45 | 6:45 | 7:50 | 12:55 | 14:01 | 15:38 | 16:26 | |
3 | 22 | Chodov,,Jednota | | | 6:46 | 6:46 | 7:51 | 12:56 | 14:02 | 15:39 | 16:27 | |
4 | 21 | Trhanov,,žel.zast. | | | 6:47 | 6:47 | 7:52 | 12:57 | 14:03 | 15:40 | 16:28 | |
4 | 20 | Trhanov | | | 6:49 | 6:49 | 7:54 | 12:59 | 14:05 | 15:42 | 16:30 | |
5 | 19 | Trhanov,Nový Hamr | | | 6:52 | 6:52 | 7:57 | 13:01 | 14:06 | ... | ... | |
7 | 18 | Klenčí p.Čerch.,,žel.zast. | v | 6:55 | 6:55 | 8:00 | 13:03 | 14:10 | ... | ... | |
př | 6:59 | 6:59 | 8:04 | 13:04 | 14:13 | ... | ... | ||||
8 | 17 | Klenčí p.Čerch.,,škola | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | 6:59 | ... | ... | ... | 14:13 | ... | ... | ||||
12 | 16 | Postřekov,,II | | | 7:05 | ... | ... | ... | 14:19 | ... | ... | |
13 | 15 | Postřekov,,I | | | 7:07 | ... | ... | ... | 14:21 | ... | ... | |
14 | 14 | Díly,,II | | | | | ... | ... | ... | 14:23 | ... | ... | |
15 | 13 | Díly,,I | | | 7:10 | ... | ... | ... | 14:24 | ... | ... | |
15 | 12 | Díly,,ObÚ | | | 7:11 | ... | ... | ... | 14:25 | ... | ... | |
11 | Újezd,Hrádek | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
10 | Újezd | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
9 | Draženov | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
8 | Újezd,Petrovice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
7 | Domažlice,Havlovice,rozc.0.5 | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
6 | Domažlice,Havlovice | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
5 | Domažlice,,Kozinova | MHD | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
4 | Domažlice,,u nem. | MHD | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
3 | Domažlice,,Poděbradova | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ||
2 | Domažlice,,u pohřební služby | MHD | v | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... | |
1 | Domažlice,,žel.st. | MHD | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
32 | jede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 11.2.19 do 17.2.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
42 | nejede od 22.12.18 do 2.1.19,1.2.19, od 11.2.19 do 17.2.19,18.4.19, od 29.6.19 do 1.9.19, od 29.10.19 do 30.10.19 |
m | na spoj 6 navazuje v zastávce Trhanov spoj 17 linky 400390 do Domažlic |
m | na spoj 10 navazuje v zastávce Trhanov spoj 15 linky 400390 do Domažlic |
m | na spoj 12 navazuje v zastávce Trhanov spoj 4 linky 400020 do Domažlice,Poděbradova |
m | na spoj 14 navazuje v zastávce Trhanov spoj 10 linky 400020 do Domažlic. |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2018 isybus