zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 5 | 13 | 21 | 19 | 25 | |
X | |||||||||||||
0 | 1 | Horšovský Týn,,Pivovarská ul. | od | ... | ... | ... | ... | 13:40 | ... | ... | |||
4 | 2 | Meclov,Jeníkovice,rozc.0.5 | | | ... | ... | ... | ... | 13:46 | ... | ... | |||
7 | 3 | Meclov,Třebnice | | | ... | ... | ... | ... | 13:51 | ... | ... | |||
8 | 4 | Meclov,Bozdíš,rozc.1.0 | | | ... | ... | ... | ... | 13:53 | ... | ... | |||
9 | 5 | Meclov,Němčice | | | ... | ... | ... | ... | 13:55 | ... | ... | |||
11 | 6 | Meclov,Mračnice | | | ... | ... | ... | ... | 13:58 | ... | ... | |||
13 | 7 | Meclov | | | ... | ... | ... | ... | 14:01 | ... | ... | |||
< | 8 | Horšovský Týn,,Vrchlického | | | ... | ... | ... | ... | < | ... | ... | |||
< | 9 | Horšovský Týn,Nová Ves | | | ... | ... | ... | ... | < | ... | ... | |||
< | 10 | Srby u Domažlic,Polžice | | | ... | ... | ... | ... | < | ... | ... | |||
< | 11 | Srby u Domažlic | | | ... | ... | ... | ... | < | ... | ... | |||
17 | 12 | Poběžovice,Zámělič | | | X | X | X | X | 14:10 | X | X | |||
0 | 0 | 0 | 20 | 13 | Poběžovice,,žel.st. | | | 4:15 | 5:30 | 45 | 11:30 | 14:15 | 14:17 | 16:30 |
1 | 1 | 1 | 14 | Poběžovice,,škola | | | 4:16 | 5:32 | 7:13 | 11:32 | ... | 14:19 | 16:32 | |
1 | 1 | 1 | 15 | Poběžovice,,MŠ | | | 4:17 | 5:33 | 7:14 | 11:33 | ... | 14:20 | 16:33 | |
5 | 5 | 5 | 16 | Drahotín,Bílovice,rozc.1.2 | | | | | | | | | 11:39 | ... | 14:26 | | | |
5 | 5 | 5 | 17 | Drahotín | | | 4:21 | 5:40 | 7:19 | 11:40 | ... | 14:27 | 16:40 | |
6 | 6 | 6 | 18 | Hora Sv.Václava,Načetín,rozc.1.0 | | | 4:23 | 5:42 | 7:20 | 11:42 | ... | 14:29 | 16:42 | |
7 | 7 | 7 | 19 | Hora Sv.Václava | | | 4:25 | 5:45 | 7:21 | 11:44 | ... | 14:31 | 16:45 | |
9 | 9 | 9 | 20 | Hora Sv.Václava,Šidlákov | | | 4:29 | 5:49 | ... | 11:48 | ... | 14:35 | 16:49 | |
14 | < | 14 | 21 | Rybník,,bytovky | | | 4:39 | < | ... | 11:55 | ... | 14:42 | 16:57 | |
< | 14 | 18 | 22 | Rybník,Závist | | | < | 5:59 | ... | 12:02 | ... | < | < | |
14 | 18 | 22 | 23 | Rybník,,bytovky | v | | | 6:04 | ... | 12:08 | ... | | | | | |
15 | 19 | 23 | 24 | Rybník,,křiž. | př | 4:40 | 6:05 | ... | 12:10 | ... | 14:43 | 16:58 |
X | jede v pracovních dnech |
45 | nejede od 1.1.19 do 2.1.19, od 11.2.19 do 17.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
m | spoj 25 vyčká v zastávce Poběžovice,žel.st. příjezdu spoje 24 linky 400191 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 4 | 6 | 10 | 8 | 20 | 24 | 14 | 26 | |
X | X | ||||||||||||
X | X | X | 35 | 45 | X | ||||||||
0 | 0 | 24 | Rybník,,křiž. | od | 4:40 | 6:15 | ... | ... | 12:10 | 14:45 | 14:45 | 17:03 | |
1 | 1 | 23 | Rybník,,bytovky | | | | | | | ... | ... | | | | | 14:47 | | | |
< | 5 | 22 | Rybník,Závist | | | < | < | ... | ... | < | < | 14:54 | < | |
1 | < | 21 | Rybník,,bytovky | | | 4:41 | 6:16 | ... | X | 12:11 | 14:46 | < | 17:04 | |
6 | 10 | 20 | Hora Sv.Václava,Šidlákov | | | 4:50 | 6:22 | ... | 45 | 12:21 | 14:56 | 15:01 | 17:14 | |
8 | 12 | 19 | Hora Sv.Václava | | | 4:52 | 6:25 | ... | 7:22 | 12:25 | 15:00 | 15:05 | 17:18 | |
9 | 13 | 18 | Hora Sv.Václava,Načetín,rozc.1.0 | | | 4:54 | 6:27 | ... | 7:23 | 12:27 | 15:02 | 15:07 | 17:20 | |
10 | 14 | 17 | Drahotín | | | 4:56 | 6:29 | ... | 7:24 | 12:29 | 15:04 | 15:09 | 17:22 | |
10 | 14 | 16 | Drahotín,Bílovice,rozc.1.2 | | | | | | | ... | 7:25 | | | | | | | | | |
14 | 18 | 15 | Poběžovice,,MŠ | | | 5:02 | 6:34 | ... | 7:29 | 12:37 | 15:12 | 15:17 | 17:30 | |
14 | 18 | 14 | Poběžovice,,škola | | | 5:03 | 6:35 | X | 7:30 | 12:38 | 15:13 | 15:18 | 17:31 | |
15 | 0 | 19 | 13 | Poběžovice,,žel.st. | | | 5:05 | 6:37 | 6:50 | ... | 12:40 | 15:15 | 15:20 | 17:33 |
3 | 12 | Poběžovice,Zámělič | | | ... | ... | 6:55 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
< | 11 | Srby u Domažlic | | | ... | ... | < | ... | ... | ... | ... | ... | ||
< | 10 | Srby u Domažlic,Polžice | | | ... | ... | < | ... | ... | ... | ... | ... | ||
< | 9 | Horšovský Týn,Nová Ves | | | ... | ... | < | ... | ... | ... | ... | ... | ||
< | 8 | Horšovský Týn,,Vrchlického | | | ... | ... | < | ... | ... | ... | ... | ... | ||
7 | 7 | Meclov | | | ... | ... | 7:04 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
9 | 6 | Meclov,Mračnice | | | ... | ... | 7:06 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
11 | 5 | Meclov,Němčice | | | ... | ... | 7:10 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
12 | 4 | Meclov,Bozdíš,rozc.1.0 | | | ... | ... | 7:12 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
13 | 3 | Meclov,Třebnice | | | ... | ... | 7:14 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
16 | 2 | Meclov,Jeníkovice,rozc.0.5 | v | ... | ... | 7:20 | ... | ... | ... | ... | ... | ||
20 | 1 | Horšovský Týn,,Pivovarská ul. | př | ... | ... | 7:28 | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
35 | jede od 1.1.19 do 2.1.19, od 11.2.19 do 17.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
45 | nejede od 1.1.19 do 2.1.19, od 11.2.19 do 17.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2019 isybus