zpět |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 1 | 3 | 5 | 7 | 11 | 9 | |
X | X | X | X | X | ||||||||
0 | 0 | 0 | 1 | Koloveč | od | 4:30 | 6:20 | 6:22 | 13:00 | ... | 15:55 | |
< | < | < | 2 | Koloveč,,u pletáren | | | < | < | < | < | ... | < | |
3 | < | 3 | 3 | Koloveč,Zíchov | | | 4:35 | < | 6:27 | 13:05 | ... | 16:00 | |
4 | < | 4 | 4 | Kaničky | | | 4:37 | < | 6:29 | 13:07 | ... | 16:02 | |
5 | < | 5 | 5 | Chocomyšl | | | 4:39 | < | 6:32 | 13:09 | ... | 16:05 | |
6 | < | 6 | 6 | Únějovice | | | 4:41 | < | 6:34 | 13:11 | ... | 16:06 | |
7 | 3 | 7 | 7 | Únějovice,,rozc.1.0 | | | | | | | | | | | ... | | | |
9 | 5 | 9 | 8 | Všepadly | | | 4:45 | 6:26 | 6:40 | 13:16 | ... | 16:10 | |
11 | 7 | 11 | 9 | Úboč | | | 4:48 | 6:30 | 6:44 | 13:19 | ... | 16:13 | |
13 | 9 | 13 | 10 | Úboč,Stará Huť | | | 4:51 | | | 6:47 | 13:22 | ... | 16:16 | |
14 | 10 | 14 | 11 | Němčice u Domažlic | | | 4:53 | 6:35 | 6:49 | 13:24 | ... | 16:17 | |
15 | 15 | 12 | Němčice u Domažlic,Úlikov,rozc.2.5 | | | 4:55 | ... | 6:51 | 13:26 | ... | 16:18 | ||
16 | 16 | 13 | Zahořany,,Prudice | | | 4:56 | ... | 6:53 | 13:27 | X | 16:20 | ||
17 | 17 | 14 | Zahořany,Oprechtice | | | 4:57 | ... | 6:54 | 13:28 | 15:10 | 16:21 | ||
< | < | 15 | Zahořany,Hříchovice | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 16 | Zahořany,Stanětice | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 17 | Zahořany | | | < | ... | < | < | < | < | ||
19 | 19 | 18 | Kout na Šumavě,Nový Dvůr | | | 5:01 | ... | 6:57 | 13:30 | 15:12 | 16:23 | ||
19 | 19 | 19 | Kout na Šumavě,Nový Dvůr,rozc.0.5 | | | 5:03 | ... | 6:59 | 13:34 | | | 16:24 | ||
< | < | 20 | Kout na Šumavě | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 21 | Kout na Šumavě,,sídliště | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 22 | Kout na Šumavě,,žel.st. | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 23 | Kdyně,,Na Kobyle | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 24 | Kdyně,,sídliště | | | < | ... | < | < | < | < | ||
< | < | 25 | Kdyně,,aut.st. | | | < | ... | < | < | < | < | ||
20 | 20 | 26 | Spáňov,,rozc.0.5 | | | 5:05 | ... | 7:00 | 13:36 | 15:13 | 16:25 | ||
21 | 21 | 27 | Zahořany,,Na Kočárku | | | 5:07 | ... | 7:02 | 13:38 | 15:15 | 16:26 | ||
22 | < | 28 | Zahořany,Bořice,II | | | 5:09 | ... | < | < | < | < | ||
22 | < | 29 | Zahořany,Bořice,I | | | 5:10 | ... | < | < | < | < | ||
23 | < | 30 | Domažlice,,u čist.st. | MHD | | | 5:12 | ... | < | < | < | < | |
< | 22 | 31 | Domažlice,,bytové družstvo | MHD | | | < | ... | 7:04 | 13:40 | 15:17 | 16:27 | |
24 | 24 | 32 | Domažlice,,Hodeta | MHD | | | 5:13 | ... | 7:05 | 13:41 | 15:20 | 16:28 | |
24 | 24 | 33 | Domažlice,,žel.st. | MHD | | | 5:14 | ... | 7:07 | 13:43 | 15:21 | 16:29 | |
25 | 25 | 34 | Domažlice,,u pohřební služby | MHD | v | 5:16 | ... | 7:08 | 13:45 | 15:23 | 16:30 | |
26 | 26 | 35 | Domažlice,,Poděbradova | MHD | př | 5:19 | ... | 7:09 | 13:46 | 15:25 | 16:32 |
X | jede v pracovních dnech |
m | na spoj 5 navazuje v zastávce Chocomyšl spoj 6 linky 432020 do Klatovy,aut. nádr. |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 2 | 14 | 4 | 10 | 6 | 8 | 12 | |
X | X | X | X | ||||||||||
0 | 0 | 35 | Domažlice,,Poděbradova | MHD | od | 5:42 | 6:15 | ... | ... | ... | 14:35 | 16:45 | |
1 | 1 | 34 | Domažlice,,u pohřební služby | MHD | | | 5:44 | 6:17 | ... | ... | ... | 14:36 | 16:46 | |
2 | 2 | 33 | Domažlice,,žel.st. | MHD | | | 5:46 | 6:18 | ... | X | ... | 14:38 | 16:49 | |
2 | 2 | 32 | Domažlice,,Hodeta | MHD | | | 5:48 | 6:19 | ... | 45 | ... | 14:39 | 16:50 | |
4 | 4 | 31 | Domažlice,,bytové družstvo | MHD | | | 5:52 | 6:23 | ... | 7:07 | ... | 14:41 | 16:54 | |
< | < | 30 | Domažlice,,u čist.st. | MHD | | | < | < | ... | < | ... | < | < | |
< | < | 29 | Zahořany,Bořice,I | | | < | < | ... | < | ... | < | < | ||
< | < | 28 | Zahořany,Bořice,II | | | < | < | ... | < | ... | < | < | ||
5 | 5 | 27 | Zahořany,,Na Kočárku | | | 5:54 | 6:24 | ... | 7:09 | ... | 14:43 | 16:56 | ||
6 | 6 | 26 | Spáňov,,rozc.0.5 | | | 5:55 | 6:25 | ... | 7:10 | X | 14:45 | 16:57 | ||
< | 0 | < | 25 | Kdyně,,aut.st. | | | < | < | ... | < | 11:05 | < | < | |
< | 0 | < | 24 | Kdyně,,sídliště | | | < | < | ... | < | 11:07 | < | < | |
< | 1 | < | 23 | Kdyně,,Na Kobyle | | | < | < | ... | < | 11:08 | < | < | |
< | 3 | < | 22 | Kout na Šumavě,,žel.st. | | | < | < | ... | < | 11:10 | < | < | |
< | 4 | < | 21 | Kout na Šumavě,,sídliště | | | < | < | ... | < | 11:13 | < | < | |
< | 4 | < | 20 | Kout na Šumavě | | | < | < | ... | < | 11:14 | < | < | |
7 | 5 | 7 | 19 | Kout na Šumavě,Nový Dvůr,rozc.0.5 | | | 5:57 | 6:27 | ... | 7:11 | 11:17 | 14:47 | | | |
7 | 5 | 7 | 18 | Kout na Šumavě,Nový Dvůr | | | 5:58 | ... | ... | 7:12 | 11:18 | 14:48 | 16:59 | |
< | < | < | 17 | Zahořany | | | < | ... | ... | ... | < | < | < | |
< | < | < | 16 | Zahořany,Stanětice | | | < | ... | ... | ... | < | < | < | |
< | < | < | 15 | Zahořany,Hříchovice | | | < | ... | ... | ... | < | < | < | |
9 | 7 | 9 | 14 | Zahořany,Oprechtice | | | 6:01 | ... | ... | ... | 11:22 | 14:50 | 17:03 | |
10 | 8 | 10 | 13 | Zahořany,,Prudice | | | 6:02 | ... | ... | ... | 11:24 | 14:52 | 17:04 | |
11 | 9 | 11 | 12 | Němčice u Domažlic,Úlikov,rozc.2.5 | | | 6:03 | ... | X | ... | 11:26 | 14:53 | 17:06 | |
12 | 10 | 12 | 11 | Němčice u Domažlic | | | 6:04 | ... | 6:36 | ... | 11:28 | 14:55 | 17:08 | |
13 | 11 | 13 | 10 | Úboč,Stará Huť | | | 6:05 | ... | 6:38 | ... | 11:30 | 14:57 | 17:10 | |
15 | 13 | 15 | 9 | Úboč | | | 6:09 | ... | 6:41 | ... | 11:34 | 15:00 | 17:13 | |
17 | 15 | 17 | 8 | Všepadly | | | 6:12 | ... | 6:45 | ... | 11:38 | 15:04 | 17:16 | |
19 | 17 | 19 | 7 | Únějovice,,rozc.1.0 | | | | | ... | | | ... | | | | | | | |
20 | 18 | 20 | 6 | Únějovice | | | 6:16 | ... | 6:51 | ... | 11:44 | 15:08 | 17:21 | |
21 | 19 | 21 | 5 | Chocomyšl | | | 6:17 | ... | 6:53 | ... | 11:46 | 15:10 | 17:23 | |
< | < | 22 | 4 | Kaničky | | | < | ... | 6:56 | ... | < | 15:12 | 17:25 | |
< | < | 23 | 3 | Koloveč,Zíchov | | | < | ... | 6:58 | ... | < | 15:14 | 17:27 | |
24 | 22 | < | 2 | Koloveč,,u pletáren | v | 6:20 | ... | < | ... | 11:51 | < | < | |
24 | 22 | 26 | 1 | Koloveč | př | 6:21 | ... | 7:03 | ... | 11:52 | 15:20 | 17:34 |
X | jede v pracovních dnech |
45 | nejede od 1.1.19 do 2.1.19, od 11.2.19 do 17.2.19, od 29.6.19 do 1.9.19 |
m | spoj 2 vyčká v zastávce Domažlice,Poděbradova příjezdu spoje 3 linky 405001 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace jsou zveřejněny ve vozidle. Na lince jsou také uznávány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2019 isybus