zpět |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 15 | 11 | 5 | 9 | 13 | |
(1)(3) | X | |||||||||||
0 | 0 | 1 | Plasy | od | ... | ... | ... | 10:40 | ... | ... | 16:15 | |
1 | 1 | 2 | Plasy,,Panholec | | | ... | ... | ... | 10:43 | ... | ... | 16:18 | |
4 | 4 | 3 | Rybnice | | | ... | ... | ... | 10:48 | ... | ... | 16:23 | |
5 | 5 | 4 | Kaznějov,,rozc.servis | | | ... | ... | ... | 10:50 | ... | ... | 16:25 | |
6 | 6 | 5 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | ... | ... | ... | 10:52 | ... | ... | 16:27 | |
< | < | 6 | Kaznějov,,Prefa | | | X | ... | ... | < | ... | ... | < | |
0 | < | < | 7 | Kaznějov,,Kaolinka | | | 5:25 | ... | ... | < | ... | ... | < |
1 | 7 | 7 | 8 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | 5:26 | ... | ... | 10:53 | ... | ... | 16:28 |
6 | 12 | 12 | 9 | Mrtník | | | 5:31 | ... | ... | 11:01 | ... | ... | 16:39 |
8 | 14 | 14 | 10 | Loza | v | 5:34 | X | ... | 11:04 | X | ... | 16:42 |
př | 5:39 | 42 | (1)(3) | 11:06 | 42 | X | 16:44 | |||||
9 | 15 | 15 | 11 | Dolní Bělá | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
od | ... | 7:19 | 10:20 | 11:12 | 13:15 | 14:55 | 16:45 | |||||
16 | 16 | 12 | Horní Bělá | | | ... | 7:21 | 10:23 | 11:15 | 13:18 | 14:58 | 16:47 | |
18 | < | 13 | Horní Bělá,Tlucná | | | ... | < | < | 11:18 | < | 15:02 | < | |
20 | 16 | 14 | Horní Bělá | | | ... | 7:21 | 10:23 | 11:21 | 13:18 | 15:06 | 16:47 | |
21 | 17 | 15 | Horní Bělá,Vrtbo | | | ... | | | 10:25 | 11:23 | 13:20 | 15:08 | 16:49 | |
22 | 18 | 16 | Horní Bělá,Hubenov | | | ... | 7:25 | 10:27 | 11:25 | 13:22 | 15:10 | 16:51 | |
25 | 21 | 17 | Zahrádka | | | ... | 7:29 | ... | 11:29 | 13:26 | 15:13 | 16:55 | |
27 | 23 | 18 | Zahrádka,Hůrky | | | ... | 7:32 | ... | 11:32 | 13:29 | 15:16 | 16:58 | |
29 | 25 | 19 | Úněšov | | | ... | ... | ... | 11:35 | ... | ... | 17:02 | |
27 | 20 | Úněšov,Malesín,rozc. | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:05 | ||
29 | 21 | Úněšov,Čbán | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:07 | ||
33 | 22 | Nečtiny,Plachtín | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:13 | ||
35 | 23 | Nečtiny,,Hrad Nečtiny | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:15 | ||
37 | 24 | Nečtiny | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:18 | ||
37 | 25 | Nečtiny,Doubravice,rozc. | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:19 | ||
38 | 26 | Nečtiny,Hamr | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:20 | ||
39 | 27 | Nečtiny,Lešovice,rozc.0.3 | | | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:21 | ||
40 | 28 | Manětín,Újezd,rozc.1.0 | v | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:23 | ||
43 | 29 | Manětín,,nám. | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... | 17:25 |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
42 | nejede od 2.7.18 do 31.8.18, od 29.10.18 do 30.10.18 |
m | spoj 5 vyčká v zastávce Dolní Bělá příjezdu spoje 14 linky 460030 nejvýše 5 minut |
m | spoj 9 vyčká v zastávce Dolní Bělá příjezdu spoje 7 linky 440070,spoje 12 linky 460030 nejvýše 5 minut |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Plasy příjezdu spoje 27 linky 460800 nejvýše 5 minut |
m | spoj 13 vyčká v zastávce Plasy příjezdu spoje 47 linky 460800 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 6 | 18 | 12 | 8 | 14 | |
X | |||||||||||
0 | 29 | Manětín,,nám. | od | ... | 5:40 | ... | ... | ... | ... | ... | |
3 | 28 | Manětín,Újezd,rozc.1.0 | | | ... | 5:45 | ... | ... | ... | ... | ... | |
4 | 27 | Nečtiny,Lešovice,rozc.0.3 | | | ... | 5:47 | ... | ... | ... | ... | ... | |
5 | 26 | Nečtiny,Hamr | | | ... | 5:49 | ... | ... | ... | ... | ... | |
6 | 25 | Nečtiny,Doubravice,rozc. | | | ... | 5:50 | ... | ... | ... | ... | ... | |
6 | 24 | Nečtiny | | | ... | 5:51 | ... | ... | ... | ... | ... | |
8 | 23 | Nečtiny,,Hrad Nečtiny | | | ... | 5:54 | ... | ... | ... | ... | ... | |
10 | 22 | Nečtiny,Plachtín | | | ... | 5:57 | ... | ... | ... | ... | ... | |
14 | 21 | Úněšov,Čbán | | | ... | 6:03 | ... | ... | ... | ... | ... | |
16 | 20 | Úněšov,Malesín,rozc. | | | ... | 6:06 | X | ... | (1)(3) | X | ... | |
18 | 19 | Úněšov | | | X | 6:12 | 42 | ... | 11:35 | 42 | X | |
0 | 20 | 18 | Zahrádka,Hůrky | | | 5:00 | 6:16 | 7:33 | ... | 11:38 | 13:30 | 15:18 |
2 | 22 | 17 | Zahrádka | | | 5:03 | 6:20 | 7:36 | (1)(3) | 11:41 | 13:34 | 15:20 |
5 | 25 | 16 | Horní Bělá,Hubenov | | | 5:07 | 6:25 | 7:39 | 10:30 | 11:45 | 13:39 | 15:24 |
6 | 26 | 15 | Horní Bělá,Vrtbo | | | 5:08 | 6:27 | 7:40 | 10:32 | 11:47 | 13:41 | 15:25 |
7 | 27 | 14 | Horní Bělá | | | 5:09 | 6:29 | 7:42 | 10:34 | 11:49 | 13:43 | 15:26 |
< | 29 | 13 | Horní Bělá,Tlucná | | | < | 6:32 | < | < | 11:52 | < | < |
7 | 31 | 12 | Horní Bělá | v | 5:09 | 6:35 | 7:42 | 10:34 | 11:55 | 13:43 | 15:26 |
př | 5:10 | 6:37 | 7:44 | 10:37 | 12:04 | 13:45 | 15:28 | ||||
8 | 32 | 11 | Dolní Bělá | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
od | 5:10 | 6:38 | ... | ... | 12:04 | ... | 15:28 | ||||
9 | 33 | 10 | Loza | | | 5:12 | 6:40 | ... | ... | 12:06 | ... | 15:30 |
11 | 35 | 9 | Mrtník | | | 5:15 | 6:43 | ... | ... | 12:09 | ... | 15:33 |
16 | 40 | 8 | Kaznějov,,Kaolinka rozc. | | | 5:21 | 6:53 | ... | ... | 12:17 | ... | ... |
17 | < | 7 | Kaznějov,,Kaolinka | | | 5:22 | < | ... | ... | < | ... | ... |
< | 6 | Kaznějov,,Prefa | | | ... | < | ... | ... | < | ... | ... | |
41 | 5 | Kaznějov,,ZZN rozc.0.8 | | | ... | 6:54 | ... | ... | 12:18 | ... | ... | |
42 | 4 | Kaznějov,,rozc.servis | | | ... | 6:56 | ... | ... | 12:20 | ... | ... | |
43 | 3 | Rybnice | | | ... | 6:58 | ... | ... | 12:22 | ... | ... | |
46 | 2 | Plasy,,Panholec | v | ... | 7:01 | ... | ... | 12:27 | ... | ... | |
47 | 1 | Plasy | př | ... | 7:03 | ... | ... | 12:30 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
42 | nejede od 2.7.18 do 31.8.18, od 29.10.18 do 30.10.18 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Plasy spoj 4 linky 460800 do Kralovice |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Úněšov spoj 1 linky 440080 do Karlovy Vary, spoj 23 linky 460101 do Plzeň,CAN, spoj 29 linky 460101 do Plzeň,CAN |
m | na spoj 12 navazuje v zastávce Plasy spoj 18 linky 460800 do Kralovice |
m | spoj 4 vyčká v zastávce Dolní Bělá příjezdu spoje 1 linky 440070,spoje 13 linky 460030 nejvýše 10 minut |
m | spoj 4 vyčká v zastávce Horní Bělá příjezdu spoje 16 linky 460780 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2018 isybus