zpět |
Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 17 | 9 | 13 | 5 | 15 | |
X | ||||||||||
X | X | X | X | 42 | X | |||||
0 | 1 | Blovice,,žel.st. | od | 4:22 | 5:50 | ... | 13:40 | 15:41 | 16:50 | 17:41 |
1 | 2 | Blovice,Komorno,rozc. | | | 4:24 | 5:52 | ... | 13:42 | 15:43 | 16:53 | 17:43 |
3 | 3 | Chocenice,Kotousov | | | 4:27 | 5:55 | ... | 13:45 | 15:47 | 16:57 | 17:47 |
4 | 4 | Chocenice | | | 4:29 | 5:57 | ... | 13:47 | 15:49 | 17:00 | 17:49 |
5 | 5 | Chocenice,Landava | | | 4:31 | 5:59 | ... | 13:49 | 15:51 | ... | 17:51 |
6 | 6 | Chocenice,Zhůř | | | 4:33 | 6:01 | (1)(3) | 13:51 | 15:54 | ... | 17:53 |
8 | 7 | Měcholupy | | | 4:37 | 6:04 | 11:55 | 13:55 | 15:58 | ... | 17:57 |
11 | 8 | Prádlo | | | 4:42 | 6:09 | 12:00 | 14:00 | 16:03 | ... | 18:04 |
11 | 9 | Prádlo,Zájezdek | | | 4:44 | 6:11 | 12:02 | 14:02 | 16:07 | ... | 18:07 |
14 | 10 | Klášter | | | 4:48 | 6:15 | 12:06 | 14:06 | 16:11 | ... | 18:13 |
15 | 11 | Nepomuk,Zelený Dol | | | 4:52 | 6:18 | 12:09 | 14:09 | 16:14 | ... | ... |
16 | 12 | Nepomuk,,město | | | 4:53 | 6:21 | 12:12 | 14:12 | 16:16 | ... | ... |
17 | 13 | Nepomuk,,u hřiště | | | 4:55 | 6:23 | 12:14 | 14:14 | 16:18 | ... | ... |
< | 14 | Nepomuk,,Třebčická | | | < | < | < | < | < | ... | ... |
17 | 15 | Nepomuk,,sídliště | v | 4:57 | 6:25 | 12:16 | 14:16 | 16:20 | ... | ... |
19 | 16 | Nepomuk,,žel.st. | př | 5:02 | 6:30 | 12:21 | 14:20 | 16:24 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
42 | nejede od 2.7.18 do 31.8.18, od 29.10.18 do 30.10.18 |
m | na spoj 15 navazuje v zastávce Chocenice spoj 11 linky 440606 do Plánice,nám. |
m | spoj 5 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8911 nejvýše 10 minut |
m | spoj 9 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu spoje 10 linky 450585,vlaku 8905 nejvýše 5 minut |
m | spoj 13 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu spoje 6 linky 450585,vlaku 8909 nejvýše 5 minut |
m | spoj 15 vyčká v zastávce Blovice,žel.st. příjezdu vlaku 8913 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Tč | Zastávky | 4 | 6 | 8 | 18 | 16 | 10 | 12 | 14 | 24 | |
X | X | X | X | ||||||||||
X | 42 | 32 | (1)(3) | 32 | 42 | X | |||||||
0 | 0 | 16 | Nepomuk,,žel.st. | od | 5:10 | 6:45 | 6:45 | 11:01 | ... | 14:35 | 14:35 | 16:35 | ... |
2 | 2 | 15 | Nepomuk,,sídliště | | | 5:14 | 6:49 | 6:49 | 11:05 | ... | 14:39 | 14:39 | 16:39 | ... |
< | 2 | 14 | Nepomuk,,Třebčická | | | < | 6:51 | < | < | ... | < | 14:41 | < | ... |
2 | 2 | 13 | Nepomuk,,u hřiště | | | 5:16 | | | 6:51 | 11:07 | ... | 14:41 | | | 16:41 | ... |
3 | 3 | 12 | Nepomuk,,město | | | 5:18 | 6:53 | 6:53 | 11:09 | ... | 14:43 | 14:43 | 16:43 | ... |
4 | 4 | 11 | Nepomuk,Zelený Dol | | | 5:19 | 6:55 | 6:55 | 11:11 | ... | 14:44 | 14:44 | 16:45 | ... |
5 | 5 | 10 | Klášter | | | 5:21 | 6:58 | 6:58 | 11:14 | ... | 14:46 | 14:46 | 16:48 | ... |
8 | 8 | 9 | Prádlo,Zájezdek | | | 5:27 | 7:03 | 7:03 | 11:18 | ... | 14:53 | 14:53 | 16:52 | ... |
8 | 8 | 8 | Prádlo | | | 5:29 | 7:05 | 7:05 | 11:20 | ... | 14:55 | 14:55 | 16:53 | ... |
11 | 11 | 7 | Měcholupy | | | 5:33 | 7:11 | 7:11 | 11:25 | ... | 15:00 | 15:00 | 17:00 | ... |
13 | 13 | 6 | Chocenice,Zhůř | | | 5:37 | 7:15 | 7:15 | ... | X | 15:06 | 15:06 | 17:05 | ... |
14 | 14 | 5 | Chocenice,Landava | | | 5:40 | 7:18 | 7:18 | ... | 42 | 15:08 | 15:08 | 17:06 | X |
15 | 15 | 4 | Chocenice | | | 5:42 | 7:21 | 7:21 | ... | 13:50 | 15:10 | 15:10 | 17:08 | 17:08 |
16 | 16 | 3 | Chocenice,Kotousov | | | 5:44 | 7:23 | 7:23 | ... | 13:52 | 15:12 | 15:12 | ... | 17:10 |
18 | 18 | 2 | Blovice,Komorno,rozc. | v | 5:48 | 7:27 | 7:27 | ... | 13:57 | 15:15 | 15:15 | ... | 17:15 |
19 | 19 | 1 | Blovice,,žel.st. | př | 5:50 | 7:30 | 7:30 | ... | 14:00 | 15:20 | 15:20 | ... | 17:18 |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
32 | jede od 2.7.18 do 31.8.18, od 29.10.18 do 30.10.18 |
42 | nejede od 2.7.18 do 31.8.18, od 29.10.18 do 30.10.18 |
m | na spoj 14 navazuje v zastávce Chocenice spoj 44 linky 440606 do Plzeň,CAN |
m | spoj 4 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 8902 nejvýše 5 minut |
m | spoj 14 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 655 nejvýše 10 minut |
m | spoj 18 vyčká v zastávce Nepomuk,žel.st. příjezdu vlaku 8903 nejvýše 5 minut |
m | spoj 24 vyčká v zastávce Chocenice příjezdu spoje 14 linky 450603 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. Na lince jsou poskytovány slevy Plzeňského kraje. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2018 isybus