zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 5 | 13 | 7 | 11 | |
X | ||||||||||||
42 | X | |||||||||||
0 | 0 | 1 | Hněvnice | od | ... | 6:30 | ... | ... | 14:00 | ... | ||
2 | 2 | 2 | Heřmanova Huť,Vlkýš | | | ... | 6:34 | X | ... | 14:03 | X | ||
3 | 0 | 3 | 3 | Heřmanova Huť | | | ... | 6:36 | 6:55 | ... | 14:05 | 15:55 | |
4 | 1 | 4 | 4 | Heřmanova Huť,Horní Sekyřany | | | ... | 6:38 | 6:57 | ... | 14:07 | 15:57 | |
5 | < | 5 | 5 | Přehýšov,Bítov,rozc.0.3 | | | ... | | | < | ... | | | | | |
6 | < | 6 | 6 | Přehýšov,Bítov,náves | | | ... | 6:42 | < | ... | 14:12 | 16:00 | |
< | < | 8 | 7 | Přehýšov,Radějovice | | | ... | < | < | ... | 14:14 | 16:02 | |
9 | < | 11 | 8 | Lochousice | | | ... | 6:45 | < | ... | 14:19 | 16:05 | |
2 | < | 9 | Heřmanova Huť,Dolní Sekyřany | | | ... | ... | 6:59 | X | < | < | ||
4 | < | 10 | Přehýšov | | | X | ... | 7:02 | 42 | < | < | ||
0 | 7 | < | 0 | 11 | Kotovice,Nový | | | 5:25 | ... | 7:06 | 14:05 | < | < |
1 | 8 | < | 1 | 12 | Kotovice | | | 5:28 | ... | 7:08 | 14:07 | < | < |
< | 10 | < | < | 13 | Stod,u hliniště | | | < | ... | 7:10 | < | < | < |
5 | 12 | < | 5 | 14 | Stod,Kotovická | | | 5:33 | ... | 7:12 | 14:12 | < | < |
< | 12 | < | 5 | 15 | Stod,rozc.k žel.st.0.5 | v | < | ... | 7:14 | 14:13 | < | < |
6 | 13 | 18 | 6 | 16 | Stod,žel.st. | př | 5:35 | ... | 7:15 | 14:15 | 14:30 | 16:16 |
X | jede v pracovních dnech |
42 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17,3.2.17, od 13.2.17 do 19.2.17, od 13.4.17 do 14.4.17, od 1.7.17 do 1.9.17, od 26.10.17 do 27.10.17 |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Hněvnice příjezdu spoje 14 linky 460130 nejvýše 5 minut |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Heřmanova Huť příjezdu vlaku 27414 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Tč | Zastávky | 10 | 14 | 4 | 6 | 12 | 8 | |
X | ||||||||||
X | 42 | X | ||||||||
0 | 16 | Stod,žel.st. | od | ... | ... | ... | 12:50 | 13:50 | 15:15 | |
1 | 15 | Stod,rozc.k žel.st.0.5 | | | ... | ... | ... | 12:52 | 13:52 | 15:17 | |
1 | 14 | Stod,Kotovická | | | X | X | ... | 12:53 | 13:53 | 15:19 | |
3 | 13 | Stod,u hliniště | | | 42 | 32 | ... | 12:56 | 13:56 | 15:22 | |
5 | 12 | Kotovice | | | 5:40 | 5:40 | ... | 12:59 | 13:59 | 15:25 | |
6 | 11 | Kotovice,Nový | | | 5:42 | 5:42 | ... | 13:01 | 14:01 | 15:27 | |
9 | 10 | Přehýšov | | | 5:47 | 5:47 | X | 13:05 | ... | 15:31 | |
11 | 9 | Heřmanova Huť,Dolní Sekyřany | | | 5:51 | 5:51 | 42 | 13:07 | ... | 15:33 | |
0 | < | 8 | Lochousice | | | < | < | 6:45 | < | ... | < |
3 | < | 7 | Přehýšov,Radějovice | | | < | < | 6:49 | < | ... | < |
5 | < | 6 | Přehýšov,Bítov,náves | | | < | < | 6:52 | < | ... | < |
6 | < | 5 | Přehýšov,Bítov,rozc.0.3 | | | < | < | | | < | ... | < |
7 | 12 | 4 | Heřmanova Huť,Horní Sekyřany | | | 5:53 | 5:53 | 6:54 | 13:09 | ... | 15:35 |
8 | 13 | 3 | Heřmanova Huť | | | 5:55 | 5:55 | 6:55 | 13:11 | ... | 15:37 |
14 | 2 | Heřmanova Huť,Vlkýš | v | 5:57 | ... | ... | 13:13 | ... | ... | |
16 | 1 | Hněvnice | př | 6:00 | ... | ... | 13:15 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
32 | jede od 23.12.16 do 2.1.17,3.2.17, od 13.2.17 do 19.2.17, od 13.4.17 do 14.4.17, od 1.7.17 do 1.9.17, od 26.10.17 do 27.10.17 |
42 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17,3.2.17, od 13.2.17 do 19.2.17, od 13.4.17 do 14.4.17, od 1.7.17 do 1.9.17, od 26.10.17 do 27.10.17 |
m | spoj 6 vyčká v zastávce Stod,žel.st. příjezdu vlaku 7442 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2016 isybus