zpět |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 1 | 27 | 3 | 25 | 21 | 7 | 5 | 19 | 13 | 15 | |
(6)+ | ||||||||||||||||
X | X | X | 95 | X | X | X | 88 | |||||||||
0 | 0 | 0 | 1 | Klatovy,aut.nádr. | MHD | od | 5:30 | 6:00 | 7:15 | ... | ... | 12:35 | 12:40 | 14:55 | 16:30 | 18:35 |
1 | 1 | 1 | 2 | Klatovy,Tylovo nábř. | MHD | | | | | | | | | ... | ... | | | | | | | | | | |
< | < | < | 3 | Klatovy,pod nem. | MHD | | | < | < | < | ... | ... | < | < | < | < | < |
2 | 2 | 2 | 4 | Klatovy,Plánická u Netrvalů | MHD | | | 5:37 | 6:03 | 7:19 | ... | ... | 12:42 | 12:47 | 15:02 | 16:35 | 18:39 |
3 | < | < | 5 | Klatovy,Plánická sídl. | | | < | < | < | ... | ... | < | 12:49 | < | < | < | |
5 | 5 | 5 | 6 | Bolešiny,Slavošovice,rozc.0.5 | | | 5:42 | 6:07 | 7:23 | ... | ... | 12:47 | 12:52 | 15:07 | | | 18:43 | |
8 | 8 | 8 | 7 | Bolešiny | | | 5:48 | 6:11 | 7:29 | ... | ... | 12:53 | 12:58 | 15:13 | 16:42 | 18:49 | |
< | < | < | 8 | Bolešiny,Domažličky | | | < | < | < | ... | ... | < | < | < | < | < | |
10 | 10 | 10 | 9 | Myslovice | | | 5:52 | 6:14 | 7:33 | ... | ... | 12:57 | 13:02 | 15:17 | | | 18:53 | |
11 | 11 | 11 | 10 | Bolešiny,Kroměždice | | | 5:54 | 6:16 | 7:35 | ... | ... | 12:59 | 13:04 | 15:19 | | | 18:55 | |
< | < | 13 | 11 | Bolešiny,Pečetín | | | < | < | < | ... | ... | < | < | 15:23 | < | < | |
< | < | 15 | 12 | Bolešiny,Kroměždice,rozc.u prodejny | | | < | < | < | ... | ... | < | < | 15:25 | < | < | |
13 | 13 | 17 | 13 | Klatovy,Vítkovice | | | 5:58 | 6:18 | 7:38 | ... | ... | 13:03 | 13:08 | 15:28 | 16:52 | 18:59 | |
14 | 14 | 18 | 14 | Újezd u Plánice,rozc.3.0 | | | 5:59 | | | | | ... | ... | 13:04 | 13:09 | 15:29 | | | 19:00 | |
16 | 16 | 20 | 15 | Plánice,Nové město | | | 6:04 | 6:21 | 7:42 | (1)(4) | (1)(4) | 13:09 | 13:14 | 15:34 | 16:57 | 19:04 | |
17 | 17 | 21 | 16 | Plánice,u ZŠ | | | | | 6:23 | 7:44 | 64 | 64 | | | | | | | | | | | |
17 | 17 | 21 | 17 | Plánice,nám. | | | 6:05 | 6:24 | 7:45 | 9:45 | 12:50 | 13:10 | 13:15 | 15:35 | 17:00 | 19:05 | |
19 | 18 | Plánice,Nicov | v | ... | ... | ... | 9:48 | 12:53 | ... | ... | ... | 17:03 | ... | |||
20 | 19 | Zborovy | př | ... | ... | ... | 9:50 | 12:55 | ... | ... | ... | 17:05 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(4) | jede ve čtvrtek |
(6) | jede v sobotu |
+ | jede v neděli a ve státem uznané svátky |
64 | nejede 26.12.16,17.4.17,1.5.17,8.5.17,6.7.17,28.9.17 |
88 | nejede od 24.12.16 do 26.12.16,31.12.16 |
95 | nejede od 24.12.16 do 26.12.16 |
m | na spoj 27 navazuje v zastávce Plánice,nám. spoj 72 linky 450607 do Nepomuk,žel.st. |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Místní frekvence se v obvodu MHD Klatovy nepřepravuje za tarif MHD | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
Km | Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 2 | 28 | 8 | 6 | 26 | 22 | 10 | 12 | 20 | 24 | |
X | (1)(4) | (1)(4) | |||||||||||||||||
43 | 64 | 64 | X | ||||||||||||||||
0 | 19 | Zborovy | od | 4:35 | ... | X | X | 9:50 | 13:00 | (6)+ | ... | X | 17:10 | ||||||
1 | 18 | Plánice,Nicov | | | 4:37 | X | 45 | 45 | 9:52 | 13:02 | 88 | X | 89 | 17:12 | ||||||
3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | Plánice,nám. | | | 4:40 | 4:45 | 7:00 | 7:22 | 9:55 | 13:05 | 13:30 | 13:30 | 15:40 | 17:15 | |
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | Plánice,u ZŠ | | | ... | | | | | | | ... | ... | | | | | | | ... | ||
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 15 | Plánice,Nové město | | | ... | 4:47 | 7:02 | 7:24 | ... | ... | 13:31 | 13:31 | 15:41 | ... | ||
3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 14 | Újezd u Plánice,rozc.3.0 | | | ... | 4:50 | 7:06 | | | ... | ... | 13:34 | 13:34 | 15:44 | ... | ||
4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 13 | Klatovy,Vítkovice | | | ... | 4:52 | 7:08 | | | ... | ... | 13:35 | 13:35 | 15:45 | ... | ||
< | 6 | < | < | 6 | 12 | Bolešiny,Kroměždice,rozc.u prodejny | | | ... | 4:56 | 7:12 | < | ... | ... | < | < | < | ... | ||
< | 8 | < | < | 8 | 11 | Bolešiny,Pečetín | | | ... | 5:00 | 7:16 | < | ... | ... | < | < | < | ... | ||
6 | 10 | 6 | 6 | 10 | 10 | Bolešiny,Kroměždice | | | ... | 5:04 | 7:20 | | | ... | ... | 13:37 | 13:37 | 15:47 | ... | ||
7 | 11 | 7 | 7 | 11 | 9 | Myslovice | | | ... | 5:06 | 7:22 | | | ... | ... | 13:40 | 13:40 | 15:50 | ... | ||
< | < | < | < | 13 | 8 | Bolešiny,Domažličky | | | ... | 5:09 | < | < | ... | ... | < | < | < | ... | ||
9 | 13 | 9 | 9 | 15 | 7 | Bolešiny | | | ... | 5:13 | 7:26 | 7:36 | ... | ... | 13:44 | 13:44 | 15:54 | ... | ||
12 | 16 | 12 | 12 | 18 | 6 | Bolešiny,Slavošovice,rozc.0.5 | | | ... | 5:18 | 7:32 | 7:40 | ... | ... | 13:48 | 13:48 | 15:58 | ... | ||
14 | 18 | < | < | < | 5 | Klatovy,Plánická sídl. | | | ... | < | 7:36 | 7:42 | ... | ... | < | < | < | ... | ||
15 | 19 | 15 | 15 | 21 | 4 | Klatovy,Plánická u Netrvalů | MHD | | | ... | 5:24 | 7:38 | 7:45 | ... | ... | 13:53 | 13:53 | 16:03 | ... | |
< | < | 16 | < | < | 3 | Klatovy,pod nem. | MHD | | | ... | < | < | < | ... | ... | 13:58 | 13:58 | < | ... | |
16 | 20 | < | 16 | 22 | 2 | Klatovy,Tylovo nábř. | MHD | v | ... | 5:28 | 7:41 | 7:49 | ... | ... | < | < | 16:08 | ... | |
17 | 21 | 17 | 17 | 23 | 1 | Klatovy,aut.nádr. | MHD | př | ... | 5:30 | 7:43 | 7:50 | ... | ... | 14:00 | 14:00 | 16:10 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(4) | jede ve čtvrtek |
(6) | jede v sobotu |
+ | jede v neděli a ve státem uznané svátky |
43 | nejede od 1.7.17 do 1.9.17 |
45 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 6.3.17 do 12.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
64 | nejede 26.12.16,17.4.17,1.5.17,8.5.17,6.7.17,28.9.17 |
88 | nejede od 24.12.16 do 26.12.16,31.12.16 |
89 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 6.3.17 do 12.3.17 |
m | spoj 6 vyčká v zastávce Plánice,nám. příjezdu spoje 7 linky 434120 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Místní frekvence se v obvodu MHD Klatovy nepřepravuje za tarif MHD | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | zastávka s možností přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2016 isybus