zpět |
Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 7 | 5 | 9 | 11 | 13 | 25 | 23 | |
(1)(2) | ||||||||||||||||
X | X | X | X | (5) | (3)(4) | |||||||||||
X | 38 | 19 | X | 45 | X | 35 | 84 | 85 | ||||||||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | Kdyně,aut.st. | od | 6:20 | 7:15 | 7:15 | 9:30 | 13:00 | 14:10 | 14:50 | 14:50 | 15:10 |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | Brnířov | | | 6:22 | 7:17 | 7:17 | 9:32 | 13:02 | 14:12 | 14:52 | 14:52 | 15:12 |
3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | Kdyně,Hluboká | | | 6:26 | 7:21 | 7:21 | 9:36 | 13:05 | 14:16 | 14:55 | 14:55 | 15:15 |
5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 4 | Chodská Lhota,žel.zast. | | | 6:30 | 7:25 | 7:25 | 9:40 | 13:08 | 14:20 | 14:59 | 14:59 | 15:19 |
6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | Chodská Lhota,rozc.0.2 | | | 6:32 | 7:27 | 7:27 | 9:42 | 13:10 | 14:22 | 15:01 | 15:01 | 15:21 |
8 | 8 | < | 8 | < | 6 | Chodská Lhota,Štefle | | | 6:36 | 7:30 | 7:30 | < | < | 14:25 | < | < | < |
10 | 10 | < | 10 | < | 7 | Chodská Lhota,rozc.0.2 | | | 6:40 | 7:33 | 7:33 | < | < | ... | < | < | < |
10 | 10 | 6 | 10 | 6 | 8 | Chodská Lhota,I | | | 6:42 | 7:35 | 7:35 | 9:43 | 13:11 | ... | 15:02 | 15:02 | 15:22 |
12 | < | < | < | 8 | 9 | Chodská Lhota,Výrov | | | 6:46 | < | < | < | < | ... | 15:06 | 15:06 | 15:26 |
14 | < | < | < | 10 | 10 | Pocinovice,Orlovice | | | 6:50 | < | < | < | < | ... | 15:10 | 15:10 | 15:30 |
< | < | < | 11 | Kdyně,Dobříkov,rozc.0.8 | | | ... | < | < | < | < | ... | ... | ... | ... | ||
< | < | < | 12 | Kdyně,Smržovice,rozc.0.5 | | | ... | < | < | < | < | ... | ... | ... | ... | ||
< | 8 | < | 13 | Loučim,rozc.1.4 | | | ... | < | < | 9:47 | 13:15 | ... | ... | ... | ... | ||
14 | < | 14 | 14 | Loučim | | | ... | 7:42 | 7:42 | < | < | ... | ... | ... | ... | ||
16 | < | 16 | 15 | Libkov | | | ... | 7:45 | 7:45 | < | < | ... | ... | ... | ... | ||
< | < | 18 | 16 | Loučim | v | ... | < | 7:48 | < | < | ... | ... | ... | ... | ||
20 | 11 | 22 | 17 | Pocinovice | př | ... | 7:53 | 7:55 | 9:52 | 13:20 | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(2) | jede v úterý |
(3) | jede ve středu |
(4) | jede ve čtvrtek |
(5) | jede v pátek |
19 | jede od 12.12.16 do 22.12.16, od 3.1.17 do 10.3.17, od 31.10.17 do 8.12.17 |
35 | jede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
38 | jede od 20.3.17 do 30.6.17, od 4.9.17 do 30.10.17 |
45 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
84 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17,14.4.17, od 1.7.17 do 1.9.17,17.11.17 |
85 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17,17.4.17,1.5.17,8.5.17, od 1.7.17 do 1.9.17,28.9.17 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 6 | 8 | 10 | 12 | 14 | 20 | 22 | 16 | 28 | 26 | |
(1)(2) | (1)(2) | ||||||||||||||||||
X | (5) | (5) | (3)(4) | (3)(4) | |||||||||||||||
45 | X | 94 | 97 | 19 | 88 | ||||||||||||||
0 | 0 | 0 | 17 | Pocinovice | od | ... | ... | 8:05 | 10:10 | 13:20 | 13:20 | ... | 14:30 | 14:30 | ... | ... | ... | ||
< | 4 | < | 16 | Loučim | | | ... | ... | < | < | 13:27 | < | ... | 14:37 | < | ... | ... | ... | ||
< | 6 | 4 | 15 | Libkov | | | ... | ... | < | < | 13:30 | 13:30 | ... | 14:40 | 14:40 | ... | ... | ... | ||
< | 8 | 6 | 14 | Loučim | | | ... | ... | < | < | 13:33 | 13:33 | ... | 14:43 | 14:43 | ... | ... | ... | ||
3 | < | < | 13 | Loučim,rozc.1.4 | | | ... | ... | 8:10 | 10:15 | < | < | ... | < | < | ... | ... | (1)(2) | ||
< | < | < | 12 | Kdyně,Smržovice,rozc.0.5 | | | ... | ... | < | < | < | < | ... | < | < | X | (5) | (3)(4) | ||
< | < | < | 11 | Kdyně,Dobříkov,rozc.0.8 | | | X | X | < | < | < | < | ... | < | < | 35 | 84 | 85 | ||
0 | 0 | < | < | < | 10 | Pocinovice,Orlovice | | | 4:45 | 6:50 | < | < | < | < | ... | < | < | 15:20 | 15:20 | 15:40 |
2 | 2 | < | < | < | 9 | Chodská Lhota,Výrov | | | 4:49 | 6:54 | < | < | < | < | ... | < | < | 15:24 | 15:24 | 15:44 |
4 | 4 | 5 | 12 | 10 | 8 | Chodská Lhota,I | | | 4:53 | 6:58 | 8:14 | 10:18 | 13:40 | 13:40 | ... | 14:50 | 14:50 | 15:28 | 15:28 | 15:48 |
4 | < | < | 12 | 10 | 7 | Chodská Lhota,rozc.0.2 | | | 4:55 | < | < | < | 13:42 | 13:42 | X | 14:52 | 14:52 | ... | ... | ... |
6 | < | < | 14 | 12 | 6 | Chodská Lhota,Štefle | | | 4:59 | < | < | < | 13:45 | 13:45 | 14:25 | 14:55 | 14:55 | ... | ... | ... |
8 | 4 | 5 | 16 | 14 | 5 | Chodská Lhota,rozc.0.2 | | | 5:03 | 6:59 | 8:16 | 10:20 | 13:47 | 13:47 | 14:28 | 14:57 | 14:57 | ... | ... | ... |
9 | 5 | 6 | 17 | 15 | 4 | Chodská Lhota,žel.zast. | | | 5:05 | 7:01 | 8:18 | 10:22 | 13:49 | 13:49 | 14:30 | 14:59 | 14:59 | ... | ... | ... |
11 | 7 | 8 | 19 | 17 | 3 | Kdyně,Hluboká | | | 5:09 | 7:05 | 8:20 | 10:25 | 13:52 | 13:52 | 14:34 | 15:02 | 15:02 | ... | ... | ... |
13 | 9 | 10 | 21 | 19 | 2 | Brnířov | v | 5:13 | 7:08 | 8:23 | 10:28 | 13:55 | 13:55 | 14:38 | 15:05 | 15:05 | ... | ... | ... |
14 | 10 | 11 | 22 | 20 | 1 | Kdyně,aut.st. | př | 5:15 | 7:10 | 8:25 | 10:30 | 13:57 | 13:57 | 14:40 | 15:07 | 15:07 | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(2) | jede v úterý |
(3) | jede ve středu |
(4) | jede ve čtvrtek |
(5) | jede v pátek |
19 | jede od 12.12.16 do 22.12.16, od 3.1.17 do 10.3.17, od 31.10.17 do 8.12.17 |
35 | jede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
45 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
84 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17,14.4.17, od 1.7.17 do 1.9.17,17.11.17 |
85 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17,17.4.17,1.5.17,8.5.17, od 1.7.17 do 1.9.17,28.9.17 |
88 | jede od 20.3.17 do 30.6.17, od 4.9.17 do 30.10.17, nejede 17.4.17,1.5.17,8.5.17,28.9.17 |
94 | jede od 12.12.16 do 22.12.16, od 3.1.17 do 10.3.17, od 31.10.17 do 8.12.17, nejede 17.11.17 |
97 | jede od 20.3.17 do 30.6.17, od 4.9.17 do 30.10.17, nejede 14.4.17 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Kdyně,Hluboká spoj 7 linky 400360 do Klatov |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
(C) 2016 isybus