zpět |
Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 9 | 11 | 5 | 7 | |
(1)(3) | |||||||||||||
X | (2)(4) | (5) | X | X | |||||||||
0 | 0 | 1 | Horovský Týn,el.st. | od | 5:34 | 62 | 63 | 45 | X | 17:00 | |||
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | Horovský Týn,Pivovarská ul. | | | 5:36 | 12:05 | 12:05 | 13:40 | 15:10 | 17:06 |
1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | Horovský Týn,Masarykova | | | 5:39 | 12:06 | 12:06 | 13:42 | 15:12 | 17:08 |
2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | Horovský Týn,Plastik | | | 5:41 | 12:08 | 12:08 | 13:45 | 15:14 | 17:10 |
3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 | Horovský Týn,Horov | | | 5:43 | 12:09 | 12:09 | 13:46 | 15:16 | 17:12 |
< | < | < | < | 5 | 6 | Horovský Týn,Kocourov | | | < | < | < | 13:50 | < | < |
< | < | < | < | 6 | 7 | Horovský Týn,Dolní Metelsko | | | < | < | < | 13:52 | < | < |
< | < | < | < | 8 | 8 | Mířkov,Nový Dvůr | | | < | < | < | 13:56 | < | < |
7 | 7 | 7 | 7 | < | 9 | Horovský Týn,Horní Metelsko | | | 5:49 | 12:15 | 12:15 | < | 15:24 | 17:20 |
8 | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | Mířkov,Nový Dvůr,rozc.1.0 | | | 5:51 | 12:17 | 12:17 | 13:58 | 15:26 | 17:22 |
< | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | Mířkov,Křakov | | | < | 12:20 | 12:20 | 14:00 | 15:30 | 17:26 |
< | 12 | < | 12 | < | 12 | Semněvice | | | < | 12:23 | 12:23 | < | < | 17:30 |
< | 14 | 10 | 14 | 11 | 13 | Mířkov,Křakov | | | < | 12:26 | 12:26 | 14:00 | | | 17:33 |
11 | 16 | 12 | 16 | 13 | 14 | Mířkov | | | | | 12:29 | 12:29 | 14:03 | 15:34 | 17:37 |
< | < | 14 | 18 | < | 15 | Vidice,Chřebřany | | | < | < | 12:32 | < | 15:38 | 17:41 |
11 | 16 | 16 | 20 | 13 | 16 | Mířkov | | | 5:56 | 12:29 | 12:35 | | | 15:42 | 17:45 |
16 | 21 | 21 | 25 | 18 | 17 | Vidice | | | 6:04 | 12:36 | 12:43 | 14:10 | 15:50 | 17:53 |
18 | 23 | 23 | 27 | 18 | Vidice,Libosváry | v | 6:08 | 12:38 | 12:47 | ... | 15:54 | 17:57 | |
20 | 25 | 25 | 29 | 19 | Horovský Týn,Oplotec | př | 6:12 | 12:41 | 12:51 | ... | 15:58 | 18:01 |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(2) | jede v úterý |
(3) | jede ve středu |
(4) | jede ve čtvrtek |
(5) | jede v pátek |
45 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
62 | nejede 6.7.17,28.9.17 |
63 | nejede 26.12.16,14.4.17,17.4.17,1.5.17,8.5.17,5.7.17,17.11.17 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhláené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslunou zastávkou projídí |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 6 | 10 | 12 | 8 | |
(1)(3) | ||||||||||||
(2)(4) | (5) | |||||||||||
X | X | 62 | 63 | X | ||||||||
0 | 0 | 0 | 19 | Horovský Týn,Oplotec | od | 4:40 | 6:30 | 12:45 | 12:52 | X | 16:00 | |
2 | 2 | 2 | 18 | Vidice,Libosváry | | | 4:44 | 6:34 | 12:48 | 12:55 | 45 | 16:04 | |
4 | 4 | 4 | 0 | 17 | Vidice | | | 4:48 | 6:38 | 12:50 | 12:57 | 14:11 | 16:08 |
9 | 9 | 9 | 5 | 16 | Mířkov | | | 4:58 | 6:46 | 12:56 | 13:03 | 14:18 | 16:16 |
< | 11 | 11 | < | 15 | Vidice,Chřebřany | | | < | 6:50 | 12:58 | < | < | 16:20 |
9 | 13 | 13 | 5 | 14 | Mířkov | | | | | 6:54 | 13:00 | | | | | 16:24 |
11 | 15 | 15 | 7 | 13 | Mířkov,Křakov | | | | | 6:59 | 13:04 | | | 14:21 | 16:28 |
< | < | < | < | 12 | Semněvice | | | < | < | < | < | < | < |
11 | 15 | 15 | 7 | 11 | Mířkov,Křakov | | | 5:02 | | | | | 13:07 | 14:21 | 16:28 |
13 | 17 | 17 | 9 | 10 | Mířkov,Nový Dvůr,rozc.1.0 | | | 5:07 | 7:03 | 13:07 | 13:10 | 14:23 | 16:31 |
14 | 18 | < | < | 9 | Horovský Týn,Horní Metelsko | | | 5:09 | 7:05 | 13:09 | 13:12 | < | < |
< | < | 18 | 10 | 8 | Mířkov,Nový Dvůr | | | < | < | < | < | 14:25 | 16:34 |
< | < | 20 | 12 | 7 | Horovský Týn,Dolní Metelsko | | | < | < | < | < | 14:28 | 16:38 |
< | < | 21 | 13 | 6 | Horovský Týn,Kocourov | | | < | < | < | < | 14:30 | 16:40 |
18 | 22 | 23 | 15 | 5 | Horovský Týn,Horov | | | 5:15 | 7:10 | 13:15 | 13:18 | 14:32 | 16:43 |
19 | 23 | 24 | 16 | 4 | Horovský Týn,Plastik | | | 5:16 | 7:11 | 13:16 | 13:19 | 14:34 | 16:44 |
20 | 24 | 25 | 17 | 3 | Horovský Týn,Masarykova | | | 5:18 | 7:13 | 13:18 | 13:21 | | | 16:46 |
21 | 25 | 26 | 18 | 2 | Horovský Týn,Pivovarská ul. | v | 5:20 | 7:15 | 13:20 | 13:23 | 14:39 | 16:48 |
21 | 26 | 1 | Horovský Týn,el.st. | př | 5:22 | ... | 13:22 | 13:25 | ... | 16:50 |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(2) | jede v úterý |
(3) | jede ve středu |
(4) | jede ve čtvrtek |
(5) | jede v pátek |
45 | nejede od 23.12.16 do 2.1.17, od 13.3.17 do 19.3.17, od 1.7.17 do 1.9.17 |
62 | nejede 6.7.17,28.9.17 |
63 | nejede 26.12.16,14.4.17,17.4.17,1.5.17,8.5.17,5.7.17,17.11.17 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhláené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslunou zastávkou projídí |
(C) 2016 isybus