zpět |
1 | 3 | 5 | 7 | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 6 | 8 | ||
X | X | X | X | X | X | X | X | ||||||||
5:50 | 12:05 | 15:10 | 17:40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | od | Horšovský Týn,žel.st. | pr | 5:22 | 7:35 | 13:38 | 16:48 |
5:52 | 12:07 | 15:12 | 17:42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | | | Horšovský Týn,Pivovarská ul. | | | 5:20 | 7:34 | 13:36 | 16:46 |
5:54 | 12:09 | 15:14 | 17:44 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | | | Horšovský Týn,Vrchlického | | | 5:18 | 7:32 | 13:34 | 16:44 |
5:56 | 12:11 | 15:16 | 17:46 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | | | Horšovský Týn,Nová Ves | | | 5:17 | 7:29 | 13:31 | 16:42 |
6:01 | 12:16 | 15:21 | 17:51 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | | | Srby u Domažlic,Polžice | | | 5:14 | 7:25 | 13:28 | 16:38 |
6:04 | 12:19 | 15:24 | 17:54 | 8 | 8 | 8 | 8 | 6 | | | Srby u Domažlic | | | 5:11 | 7:21 | 13:25 | 16:35 |
6:06 | 12:21 | 15:26 | 17:56 | 9 | 9 | 9 | 9 | 7 | | | Srby u Domažlic,Medná | | | 5:06 | 7:15 | 13:23 | 16:33 |
6:09 | 12:24 | 15:29 | 17:59 | 11 | 11 | 11 | 11 | 8 | | | Srby u Domažlic,Vítání | | | 5:03 | 7:11 | 13:20 | 16:30 |
6:12 | 12:26 | 15:32 | 18:02 | 13 | 13 | 13 | 13 | 9 | | | Horšovský Týn,Tasnovice,rozc.0.7 | | | 4:57 | | | | | | |
< | 12:27 | < | < | < | 14 | < | 14 | 10 | | | Horšovský Týn,Tasnovice | | | 4:56 | < | < | < |
| | 12:28 | | | | | 13 | 15 | 13 | 15 | 11 | | | Horšovský Týn,Tasnovice,rozc.0.7 | | | 4:55 | 7:09 | 13:17 | 16:27 |
6:14 | 12:30 | 15:34 | 18:04 | 14 | 16 | 14 | 16 | 12 | | | Hostouň,Štítary | | | 4:53 | 7:07 | 13:15 | 16:25 |
6:17 | 12:32 | 15:37 | 18:07 | 16 | 18 | 16 | 18 | 13 | | | Hostouň,rozc.1.7 | | | 4:50 | 7:04 | 13:12 | 16:23 |
6:20 | 12:34 | 15:39 | 18:09 | 18 | 20 | 18 | 20 | 14 | | | Hostouň | | | 4:45 | 7:02 | 13:09 | 16:20 |
6:24 | 12:37 | 15:42 | 18:12 | 21 | 23 | 21 | 23 | 15 | | | Hostouň,Svržno | | | 4:39 | 6:58 | 13:03 | 16:11 |
6:30 | 12:42 | 15:47 | 18:17 | 24 | 26 | 24 | 26 | 16 | | | Hostouň,Holubeč | | | 4:35 | 6:54 | 12:58 | 16:04 |
< | 12:45 | 15:50 | 18:20 | < | 28 | 26 | 28 | 17 | | | Hostouň,Mělnice | | | 4:32 | 6:50 | < | < |
< | 12:50 | 15:55 | 18:25 | < | 31 | 29 | 31 | 18 | | | Hostouň,Přes | | | 4:27 | 6:46 | < | < |
< | | | | | | | < | 31 | 29 | 31 | 19 | | | Hostouň,Sychrov,rozc.1.4 | | | 4:26 | | | < | < |
< | 12:52 | 15:57 | 18:27 | < | 33 | 31 | < | 20 | v | Hostouň,Sychrov | | | < | 6:42 | < | < |
6:34 | 12:54 | 15:59 | 18:29 | 26 | 35 | 33 | 32 | 21 | př | Hostouň,Babice | od | 4:25 | 6:35 | 12:55 | 16:00 |
X | jede v pracovních dnech |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Horšovský Týn,Pivovarská ul. příjezdu spoje 43 linky 400320 nejvýše 10 minut |
m | spoj 4 vyčká v zastávce Hostouň,rozc.1.7 příjezdu spoje 10 linky 400010,spoje 6 linky 400010 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Cestující projíždějící zastávkou Horšovský Týn,Tasnovice zajížďku neplatí. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2016 isybus