zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 11 | 1 | 15 | 5 | 3 | |
X | |||||||||||
42 | |||||||||||
0 | 1 | Všeruby | od | X | ... | 6:41 | ... | X | |||
0 | < | 2 | Horní Bělá,Tlucná | | | 4:36 | ... | < | ... | 42 | ||
0 | 3 | 6 | 3 | Nekmíř | | | 4:40 | ... | 6:49 | ... | 7:06 | |
3 | < | < | 4 | Nekmíř,Lhotka | | | < | ... | < | ... | 7:10 | |
5 | < | < | 5 | Kunějovice | | | < | ... | < | Xm | 7:13 | |
< | < | < | 6 | Všeruby,rozc. | | | < | X | < | 42 | < | |
0 | 7 | < | < | 7 | Všeruby | | | < | 4:55 | < | 6:55 | 7:16 |
1 | 8 | < | < | 8 | Všeruby,ZŠ | | | < | 4:57 | < | 6:56 | 7:18 |
3 | < | < | 9 | Všeruby,rozc. | | | < | 5:01 | < | ... | ... | |
< | 7 | 10 | 10 | Tatiná | | | 4:44 | < | 6:56 | ... | ... | |
< | 9 | 12 | 11 | Žilov | | | 4:47 | < | 6:59 | ... | ... | |
< | 10 | 13 | 12 | Žilov,Stýskaly | | | 4:50 | < | 7:02 | ... | ... | |
< | 11 | 14 | 13 | Žilov | | | 4:53 | < | 7:05 | ... | ... | |
5 | < | < | 14 | Nevřeň | | | < | 5:05 | < | ... | ... | |
7 | < | < | 15 | Příšov | | | < | 5:08 | < | ... | ... | |
9 | < | 17 | 16 | Ledce,kult.dům | | | < | 5:11 | 7:10 | ... | ... | |
< | < | < | 17 | Příšov | | | < | < | < | ... | ... | |
9 | < | 17 | 18 | Ledce,u Pellerů | | | < | 5:13 | 7:11 | ... | ... | |
10 | < | 18 | 19 | Ledce,Dubský mlýn | | | < | | | 7:13 | ... | ... | |
12 | < | 20 | 20 | Třemošná,Záluží,rozc. | | | < | 5:18 | 7:16 | ... | ... | |
15 | 14 | 23 | 21 | Horní Bříza | | | 4:57 | 5:21 | 7:20 | ... | ... | |
< | < | 24 | 22 | Horní Bříza,sídliště | v | < | < | 7:22 | ... | ... | |
17 | 16 | 25 | 23 | Horní Bříza,aut.st. | př | 5:05 | 5:24 | 7:24 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
42 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11,4.2.11, od 14.2.11 do 20.2.11, od 21.4.11 do 22.4.11, od 1.7.11 do 31.8.11, od 26.10.11 do 27.10.11 |
m | na spoj 5 navazuje v zastávce Všeruby,ZŠ spoj 2 linky 460220 do Nekmíř |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 16 | 4 | 6 | 10 | 8 | |
(1)(3) | |||||||||||||
(5) | |||||||||||||
47 | X | X | |||||||||||
0 | 0 | 0 | 23 | Horní Bříza,aut.st. | od | ... | 12:30 | ... | 14:20 | 14:20 | ... | ||
1 | 1 | 1 | 22 | Horní Bříza,sídliště | | | ... | 12:31 | ... | 14:21 | 14:21 | ... | ||
2 | 2 | 2 | 21 | Horní Bříza | | | ... | 12:33 | ... | 14:22 | 14:23 | ... | ||
5 | < | < | 20 | Třemošná,Záluží,rozc. | | | ... | < | ... | 14:27 | < | ... | ||
7 | < | < | 19 | Ledce,Dubský mlýn | | | ... | < | ... | | | < | ... | ||
8 | < | < | 18 | Ledce,u Pellerů | | | ... | < | ... | 14:32 | < | ... | ||
< | < | < | 17 | Příšov | | | ... | < | ... | < | < | ... | ||
8 | < | < | 16 | Ledce,kult.dům | | | ... | < | ... | 14:34 | < | ... | ||
10 | < | < | 15 | Příšov | | | ... | < | ... | 14:37 | < | ... | ||
12 | < | < | 14 | Nevřeň | | | ... | < | ... | 14:40 | < | ... | ||
< | 5 | 5 | 13 | Žilov | | | ... | 12:39 | ... | < | 14:28 | ... | ||
< | 6 | 6 | 12 | Žilov,Stýskaly | | | ... | 12:42 | ... | < | 14:30 | ... | ||
< | 7 | 7 | 11 | Žilov | | | ... | 12:45 | ... | < | 14:33 | ... | ||
< | 9 | 9 | 10 | Tatiná | | | X | 12:48 | Xm | < | 14:36 | X | ||
14 | < | < | 9 | Všeruby,rozc. | | | 42 | < | 42 | 14:43 | < | 42 | ||
0 | 16 | 0 | < | < | 8 | Všeruby,ZŠ | | | 6:56 | < | 12:52 | 14:46 | < | 14:55 |
< | 17 | 1 | < | < | 7 | Všeruby | | | < | < | 12:54 | 14:47 | < | 14:57 |
2 | < | < | < | 6 | Všeruby,rozc. | | | 6:58 | < | ... | ... | < | < | |
< | 3 | < | < | 5 | Kunějovice | | | < | < | ... | ... | < | 15:00 | |
< | 5 | < | < | 4 | Nekmíř,Lhotka | | | < | < | ... | ... | < | 15:06 | |
5 | 8 | 13 | < | 3 | Nekmíř | | | 7:05 | < | ... | ... | 14:42 | 15:11 | |
16 | 13 | 2 | Horní Bělá,Tlucná | v | ... | 12:54 | ... | ... | 14:47 | ... | |||
1 | Všeruby | př | ... | ... | ... | ... | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
(1) | jede v pondělí |
(3) | jede ve středu |
(5) | jede v pátek |
42 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11,4.2.11, od 14.2.11 do 20.2.11, od 21.4.11 do 22.4.11, od 1.7.11 do 31.8.11, od 26.10.11 do 27.10.11 |
47 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11,4.2.11, od 14.2.11 do 20.2.11, od 21.4.11 do 22.4.11,25.4.11, od 1.7.11 do 31.8.11,28.9.11, od 26.10.11 do 28.10.11 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Všeruby spoj 10 linky 460101 do Krsy |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2011 isybus