zpět |
3 | Km | Tč | Zastávky | 2 | ||
Xm | Xm | |||||
14:20 | 0 | 1 | od | Nýřany,DIOSS | pr | 5:22 |
14:22 | 1 | 2 | | | Nýřany,DIOSS rozc. | | | | |
14:25 | 2 | 3 | | | Blatnice,rozc. | | | 5:19 |
14:30 | 7 | 4 | | | Heřmanova Huť,Dolní Sekyřany,rozc. | | | 5:14 |
14:33 | 9 | 5 | | | Přehýšov | | | 5:11 |
14:35 | 12 | 6 | | | Kotovice,Nový | | | 5:07 |
14:39 | 13 | 7 | | | Kotovice | | | 5:05 |
14:43 | 16 | 8 | | | Chotěšov,Hoříkovice | | | 5:00 |
14:44 | 19 | 9 | | | Chotěšov,statek | | | 4:55 |
14:55 | 22 | 10 | | | Stod | | | 4:50 |
15:00 | 25 | 11 | | | Chotěšov,u hřbitova | | | ... |
15:01 | 26 | 12 | | | Chotěšov,žel.st. | | | ... |
15:03 | 28 | 13 | | | Zbůch,Starý důl rozc. | | | ... |
15:05 | 31 | 14 | | | Zbůch | | | ... |
15:06 | 32 | 15 | | | Zbůch,ZŠ | | | ... |
15:11 | 35 | 16 | | | Úherce | | | ... |
15:14 | 37 | 17 | | | Nýřany,Staročeské nám. | | | ... |
15:16 | 37 | 18 | | | Nýřany,MěÚ | | | ... |
15:18 | 37 | 19 | | | Nýřany,sídliště | | | ... |
15:19 | 38 | 20 | | | Nýřany,Kamenný Újezd,rozc. | | | ... |
15:20 | 39 | 21 | v | Nýřany,DIOSS rozc. | | | ... |
15:22 | 40 | 22 | př | Nýřany,DIOSS | od | ... |
X | jede v pracovních dnech |
m | na spoj 2 navazuje v zastávce Nýřany,DIOSS spoj 1 linky 460130 do Plzeň,CAN |
m | spoj 3 vyčká v zastávce Nýřany,MěÚ příjezdu spoje 24 linky 460130 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2010 isybus