zpět |
Km | Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 1 | 5 | 7 | 9 | 3 | 11 | 13 | |
Xm | ||||||||||||||
Xm | Xm | 11 | 31 | |||||||||||
0 | 0 | 0 | 1 | Pačejov,Pačejov-nádraží | od | ... | 6:00 | ... | 12:15 | 15:25 | 15:25 | ... | ||
0 | 0 | 0 | 2 | Olšany,u Broučků | | | ... | 6:01 | ... | 12:16 | 15:26 | 15:26 | ... | ||
1 | 1 | 1 | 3 | Olšany,rozc.0.3 | | | ... | 6:02 | ... | 12:17 | 15:27 | 15:27 | ... | ||
3 | 3 | 3 | 4 | Myslív,Milčice | | | ... | 6:06 | ... | 12:20 | 15:30 | 15:30 | X | ||
5 | 5 | 5 | 5 | Myslív,St.rybářství | | | ... | 6:10 | ... | 12:23 | 15:33 | 15:33 | 49 | ||
6 | 6 | 6 | 6 | Myslív | | | ... | 6:12 | ... | 12:25 | 15:34 | 15:34 | 16:50 | ||
7 | 7 | 7 | 7 | Nehodiv | | | ... | 6:15 | Xm | 12:27 | 15:35 | 15:35 | 16:52 | ||
< | < | 9 | 8 | Myslív,Loužná | | | ... | < | m | < | < | 15:38 | < | ||
7 | 7 | 11 | 9 | Nehodiv | | | ... | 6:15 | 45 | 12:27 | 15:38 | 15:40 | 16:52 | ||
9 | 9 | 13 | 10 | Plánice,Štipoklasy | | | Xm | 6:19 | 7:00 | 12:30 | 15:41 | 15:43 | 16:55 | ||
0 | 9 | 9 | 13 | 11 | Plánice,Štipoklasy,u ZD | | | 4:20 | | | 7:01 | | | 15:44 | 15:46 | ... | |
2 | 11 | 11 | 15 | 12 | Plánice,Pohoří | | | 4:24 | 6:24 | 7:04 | 12:33 | 15:47 | 15:49 | ... | |
6 | < | < | < | 13 | Plánice,Bližanovy | | | 4:33 | < | 7:10 | < | < | < | ... | |
8 | 13 | 13 | 17 | 14 | Plánice,Lovčice | | | 4:37 | 6:30 | 7:15 | 12:37 | 15:50 | 15:52 | ... | |
10 | 15 | 15 | 19 | 15 | Plánice,Kvasetice | | | 4:41 | 6:34 | 7:20 | 12:41 | 15:53 | 15:55 | ... | |
< | < | < | < | 16 | Plánice,u ZŠ | | | < | < | < | < | < | < | ... | |
13 | 18 | 18 | 22 | 17 | Plánice,nám. | | | 4:45 | 6:42 | 7:25 | 12:48 | 16:00 | 16:01 | ... | |
19 | 19 | 23 | 18 | Plánice,Nové město | | | ... | 6:44 | ... | 12:50 | ... | 16:03 | ... | ||
22 | 22 | 26 | 19 | Klatovy,Vítkovice | | | ... | 6:47 | ... | 12:54 | ... | 16:07 | ... | ||
24 | 24 | 28 | 20 | Bolešiny,Kroměždice | | | ... | 6:50 | ... | 12:58 | ... | 16:10 | ... | ||
25 | 25 | 29 | 21 | Myslovice | | | ... | 6:52 | ... | 13:00 | ... | 16:12 | ... | ||
27 | 27 | 31 | 22 | Bolešiny | | | ... | 6:55 | ... | 13:04 | ... | 16:15 | ... | ||
30 | 30 | 34 | 23 | Bolešiny,Slavošovice,rozc.0.5 | | | ... | 7:00 | ... | 13:09 | ... | 16:20 | ... | ||
< | < | < | 24 | Klatovy,Vítkovice,u háj. | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
< | < | < | 25 | Klatovy,Kvaslice | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
< | < | < | 26 | Klatovy,Habartice,náves | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
< | < | < | 27 | Obytce | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
< | < | < | 28 | Klatovy,Kydliny,rozc.1.3 | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
< | < | < | 29 | Klatovy,Čínov | | | ... | < | ... | < | ... | < | ... | ||
32 | < | < | 30 | Klatovy,Plánická sídl. | | | ... | 7:03 | ... | < | ... | < | ... | ||
33 | 33 | 37 | 31 | Klatovy,Plánická u Netrvalů | | | ... | 7:05 | ... | 13:13 | ... | 16:25 | ... | ||
34 | 34 | 38 | 32 | Klatovy,Tylovo nábř. | v | ... | 7:08 | ... | 13:17 | ... | 16:28 | ... | ||
35 | 35 | 39 | 33 | Klatovy,aut.nádr. | MHD | př | ... | 7:10 | ... | 13:20 | ... | 16:30 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
11 | jede jen 31.12.10 |
31 | nejede 31.12.10 |
45 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11, od 7.3.11 do 13.3.11, od 1.7.11 do 31.8.11 |
49 | nejede od 27.12.10 do 2.1.11 |
m | na spoj 1 navazuje v zastávce Plánice,nám. spoj 16 linky 432110 do Klatov |
m | na spoj 7 navazuje v zastávce Plánice,nám. spoj 6 linky 432110 do Klatov |
m | spoj 5 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu spoje 12 linky 434070,spoje 3 linky 434070 nejvýše 10 minut |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Plánice,Štipoklasy příjezdu spoje 19 linky 434030 nejvýše 5 minut |
m | spoj 9 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu vlaku 8027 nejvýše 5 minut |
m | spoj 11 vyčká v zastávce Pačejov,Pačejov-nádraží příjezdu spoje 13 linky 434030,vlaku 8029 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Místní frekvence se v obvodu MHD Klatovy nepřepravuje za tarif MHD | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | možnost přestupu na městskou hromadnou dopravu |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | Mhd | 2 | 6 | 8 | 10 | 12 | |
X | |||||||||||
Xm | Xm | 31 | |||||||||
0 | 0 | 33 | Klatovy,aut.nádr. | MHD | od | ... | 10:20 | 13:50 | ... | 16:45 | |
< | < | 32 | Klatovy,Tylovo nábř. | | | ... | < | < | ... | < | ||
2 | 2 | 31 | Klatovy,Plánická u Netrvalů | | | ... | 10:25 | 14:00 | ... | 16:50 | ||
< | 3 | 30 | Klatovy,Plánická sídl. | | | ... | < | 14:02 | ... | < | ||
< | < | 29 | Klatovy,Čínov | | | ... | < | < | ... | < | ||
< | < | 28 | Klatovy,Kydliny,rozc.1.3 | | | ... | < | < | ... | < | ||
< | < | 27 | Obytce | | | ... | < | < | ... | < | ||
< | < | 26 | Klatovy,Habartice,náves | | | ... | < | < | ... | < | ||
< | < | 25 | Klatovy,Kvaslice | | | ... | < | < | ... | < | ||
< | < | 24 | Klatovy,Vítkovice,u háj. | | | ... | < | < | ... | < | ||
5 | 5 | 23 | Bolešiny,Slavošovice,rozc.0.5 | | | ... | 10:30 | 14:05 | ... | 16:55 | ||
8 | 8 | 22 | Bolešiny | | | ... | 10:35 | 14:10 | ... | 17:00 | ||
10 | 10 | 21 | Myslovice | | | ... | 10:38 | 14:13 | ... | 17:03 | ||
11 | 11 | 20 | Bolešiny,Kroměždice | | | ... | 10:40 | 14:15 | ... | 17:05 | ||
13 | 13 | 19 | Klatovy,Vítkovice | | | ... | 10:43 | 14:18 | X | 17:08 | ||
16 | 16 | 18 | Plánice,Nové město | | | X | 10:48 | 14:23 | 49 | 17:13 | ||
0 | 17 | 17 | 17 | Plánice,nám. | | | 4:10 | 10:50 | 14:25 | 16:10 | 17:15 | |
< | < | < | 16 | Plánice,u ZŠ | | | < | < | < | < | < | |
< | 20 | 20 | 15 | Plánice,Kvasetice | | | < | 10:56 | 14:31 | 16:15 | 17:21 | |
< | 22 | 22 | 14 | Plánice,Lovčice | | | < | 11:00 | 14:35 | 16:20 | 17:25 | |
< | 24 | < | 13 | Plánice,Bližanovy | | | < | 11:06 | < | 16:25 | 17:30 | |
< | 28 | 24 | 12 | Plánice,Pohoří | | | < | 11:15 | 14:41 | 16:33 | 17:37 | |
7 | 30 | 26 | 11 | Plánice,Štipoklasy,u ZD | | | 4:20 | | | | | | | | | |
30 | 26 | 10 | Plánice,Štipoklasy | | | ... | 11:19 | 14:46 | 16:38 | 17:42 | ||
32 | 28 | 9 | Nehodiv | | | ... | 11:23 | 14:50 | 16:42 | 17:46 | ||
< | < | 8 | Myslív,Loužná | | | ... | < | < | < | < | ||
32 | 28 | 7 | Nehodiv | | | ... | 11:23 | 14:50 | 16:42 | 17:46 | ||
33 | 29 | 6 | Myslív | | | ... | 11:25 | 14:53 | 16:45 | 17:48 | ||
34 | 30 | 5 | Myslív,St.rybářství | | | ... | 11:27 | 14:55 | ... | 17:50 | ||
36 | 32 | 4 | Myslív,Milčice | | | ... | 11:30 | 14:59 | ... | 17:54 | ||
38 | 34 | 3 | Olšany,rozc.0.3 | | | ... | 11:33 | 15:03 | ... | 17:58 | ||
39 | 35 | 2 | Olšany,u Broučků | v | ... | 11:34 | 15:04 | ... | 17:59 | ||
39 | 35 | 1 | Pačejov,Pačejov-nádraží | př | ... | 11:35 | 15:05 | ... | 18:00 |
X | jede v pracovních dnech |
31 | nejede 31.12.10 |
49 | nejede od 27.12.10 do 2.1.11 |
m | na spoj 6 navazuje v zastávce Plánice,Bližanovy spoj 20 linky 450607 do Nepomuk,žel.st. |
m | na spoj 8 navazuje v zastávce Plánice,nám. spoj 10 linky 434010 do Zborov a Pačejova |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Místní frekvence se v obvodu MHD Klatovy nepřepravuje za tarif MHD | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
MHD | možnost přestupu na městskou hromadnou dopravu |
(C) 2010 isybus