zpět |
Km | Km | Tč | Zastávky | 1 | 3 | 9 | 5 | 7 | |
X | X | ||||||||
0 | 0 | 1 | Klenčí p.Čerch.,STEATIT | od | 5:41 | ... | ... | ... | 14:25 |
2 | 2 | 2 | Díly,háj. | | | | | ... | ... | ... | | |
3 | 3 | 3 | Díly,ObÚ | | | 5:45 | ... | ... | ... | 14:29 |
3 | 3 | 4 | Díly,I | | | 5:46 | ... | ... | ... | 14:30 |
4 | 4 | 5 | Díly,II | | | 5:47 | ... | ... | ... | 14:31 |
5 | 5 | 6 | Postřekov,I | | | 5:48 | ... | ... | ... | 14:32 |
6 | 6 | 7 | Postřekov,II | | | 5:49 | ... | ... | ... | 14:33 |
6 | 6 | 8 | Postřekov,žel.zast. | | | 5:50 | ... | ... | ... | 14:34 |
< | 8 | 9 | Pařezov,rozc.0.6 | | | < | ... | ... | ... | 14:37 |
< | 9 | 10 | Pařezov | | | < | ... | ... | ... | 14:39 |
< | 11 | 11 | Otov | | | < | ... | ... | ... | 14:42 |
< | 13 | 12 | Poběžovice,Ohnišťovice,rozc.1.6 | | | < | ... | ... | ... | 14:47 |
10 | < | 13 | Nový Kramolín | | | 5:57 | ... | ... | ... | < |
12 | 15 | 14 | Vlkanov | | | 6:01 | ... | ... | ... | 14:51 |
14 | 17 | 15 | Poběžovice,Šitboř | | | 6:03 | ... | ... | ... | 14:53 |
16 | 19 | 16 | Poběžovice,škola | v | 6:06 | ... | ... | ... | 14:57 |
př | < | ... | ... | ... | ... | ||||
< | 17 | Poběžovice,žel.st. | -- | --- | --- | --- | --- | --- | |
od | < | ... | ... | ... | ... | ||||
19 | 18 | Poběžovice,Zámělič | | | 6:13 | ... | ... | ... | ... | |
20 | 19 | Poběžovice,Ohnišťovice,rozc.1.6 | | | 6:15 | ... | ... | ... | ... | |
22 | 20 | Meclov | | | 6:19 | ... | ... | ... | ... | |
24 | 21 | Meclov,Mašovice,rozc.1.4 | | | 6:23 | X | X | X | ... | |
28 | 22 | Horšovský Týn,žel.st. | | | 6:31 | 45 | 19 | 18 | ... | |
28 | 0 | 23 | Horšovský Týn,Pivovarská ul. | | | 6:33 | 6:40 | 13:40 | 13:40 | ... |
1 | 24 | Horšovský Týn,Masarykova | | | ... | 6:41 | 13:44 | 13:44 | ... | |
2 | 25 | Horšovský Týn,Plastik | | | ... | 6:43 | 13:46 | 13:46 | ... | |
3 | 26 | Horšovský Týn,Horšov | | | ... | 6:45 | 13:48 | 13:48 | ... | |
7 | 27 | Horšovský Týn,Horní Metelsko | | | ... | 6:51 | 13:54 | 13:54 | ... | |
9 | 28 | Horšovský Týn,Hašov | | | ... | 6:54 | 13:57 | 13:57 | ... | |
12 | 29 | Horšovský Týn,Tasnovice | v | ... | 6:59 | 14:00 | 14:01 | ... | |
14 | 30 | Horšovský Týn,Oplotec | př | ... | ... | ... | 14:03 | ... |
X | jede v pracovních dnech |
18 | jede od 21.3.11 do 30.6.11, od 1.9.11 do 6.11.11 |
19 | jede od 12.12.10 do 22.12.10, od 3.1.11 do 14.3.11, od 7.11.11 do 10.12.11 |
45 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11, od 14.3.11 do 20.3.11, od 1.7.11 do 31.8.11 |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
Km | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 804 | 6 | 8 | 10 | 14 | 12 | |
X | |||||||||||||
Xm | X | 18 | |||||||||||
6 | 30 | Horšovský Týn,Oplotec | od | ... | 45 | ... | ... | ... | ... | 19 | 14:05 | ||
8 | 29 | Horšovský Týn,Tasnovice | | | ... | 7:00 | ... | ... | ... | ... | 14:05 | 14:07 | ||
11 | 28 | Horšovský Týn,Hašov | | | ... | 7:04 | ... | ... | ... | ... | 14:09 | 14:11 | ||
13 | 27 | Horšovský Týn,Horní Metelsko | | | ... | 7:07 | Xm | ... | ... | ... | 14:12 | 14:14 | ||
17 | 26 | Horšovský Týn,Horšov | | | ... | 7:13 | 35 | ... | ... | ... | 14:18 | 14:20 | ||
18 | 25 | Horšovský Týn,Plastik | | | ... | 7:15 | 7:15 | ... | ... | ... | 14:20 | 14:22 | ||
19 | 24 | Horšovský Týn,Masarykova | | | ... | 7:17 | 7:17 | X | ... | ... | 14:22 | 14:24 | ||
0 | 20 | 23 | Horšovský Týn,Pivovarská ul. | | | ... | 7:21 | 7:21 | 13:00 | ... | ... | 14:26 | 14:28 | |
0 | 22 | Horšovský Týn,žel.st. | | | ... | ... | ... | 13:01 | ... | ... | ... | ... | ||
4 | 21 | Meclov,Mašovice,rozc.1.4 | | | ... | ... | ... | 13:06 | ... | ... | ... | ... | ||
6 | 20 | Meclov | | | ... | ... | ... | 13:09 | ... | ... | ... | ... | ||
8 | 19 | Poběžovice,Ohnišťovice,rozc.1.6 | | | ... | ... | ... | | | ... | ... | ... | ... | ||
9 | 18 | Poběžovice,Zámělič | v | ... | ... | ... | 13:14 | X | X | ... | ... | ||
př | Xm | ... | ... | 13:20 | 35 | 45 | ... | ... | |||||
12 | 0 | 0 | 17 | Poběžovice,žel.st. | -- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
od | 4:58 | ... | ... | ... | 13:23 | 13:23 | ... | ... | |||||
1 | 1 | 16 | Poběžovice,škola | | | 5:00 | ... | ... | ... | 13:25 | 13:25 | ... | ... | |
3 | 3 | 15 | Poběžovice,Šitboř | | | 5:04 | ... | ... | ... | 13:28 | 13:28 | ... | ... | |
5 | 5 | 14 | Vlkanov | | | 5:07 | ... | ... | ... | 13:30 | 13:30 | ... | ... | |
7 | < | 13 | Nový Kramolín | | | < | ... | ... | ... | < | 13:33 | ... | ... | |
11 | 7 | 12 | Poběžovice,Ohnišťovice,rozc.1.6 | | | 5:11 | ... | ... | ... | 13:34 | 13:40 | ... | ... | |
13 | 9 | 11 | Otov | | | 5:17 | ... | ... | ... | 13:39 | 13:45 | ... | ... | |
15 | 11 | 10 | Pařezov | | | 5:21 | ... | ... | ... | 13:42 | 13:48 | ... | ... | |
16 | 12 | 9 | Pařezov,rozc.0.6 | | | 5:23 | ... | ... | ... | 13:44 | 13:50 | ... | ... | |
18 | 14 | 8 | Postřekov,žel.zast. | | | 5:26 | ... | ... | ... | 13:47 | 13:53 | ... | ... | |
18 | 14 | 7 | Postřekov,II | | | 5:27 | ... | ... | ... | 13:48 | 13:54 | ... | ... | |
19 | 15 | 6 | Postřekov,I | | | 5:28 | ... | ... | ... | 13:50 | 13:56 | ... | ... | |
20 | 16 | 5 | Díly,II | | | 5:29 | ... | ... | ... | 13:52 | 13:58 | ... | ... | |
21 | 17 | 4 | Díly,I | | | 5:31 | ... | ... | ... | 13:53 | 13:59 | ... | ... | |
21 | 17 | 3 | Díly,ObÚ | | | 5:32 | ... | ... | ... | 13:54 | 14:00 | ... | ... | |
22 | 18 | 2 | Díly,háj. | v | | | ... | ... | ... | | | | | ... | ... | |
24 | 20 | 1 | Klenčí p.Čerch.,STEATIT | př | 5:36 | ... | ... | ... | 14:00 | 14:06 | ... | ... |
X | jede v pracovních dnech |
18 | jede od 21.3.11 do 30.6.11, od 1.9.11 do 6.11.11 |
19 | jede od 12.12.10 do 22.12.10, od 3.1.11 do 14.3.11, od 7.11.11 do 10.12.11 |
35 | jede od 23.12.10 do 2.1.11, od 14.3.11 do 20.3.11, od 1.7.11 do 31.8.11 |
45 | nejede od 23.12.10 do 2.1.11, od 14.3.11 do 20.3.11, od 1.7.11 do 31.8.11 |
m | na spoj 4 navazuje v zastávce Horšovský Týn,Pivovarská ul. spoj 60 linky 400320 do Domažlice,Poděbradova |
m | na spoj 804 navazuje v zastávce Horšovský Týn,Pivovarská ul. spoj 60 linky 400320 do Domažlice,Poděbradova |
m | spoj 2 vyčká v zastávce Poběžovice,škola příjezdu spoje 2 linky 400191 nejvýše 5 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2010 isybus