zpět |
1 | 5 | 7 | 9 | Km | Km | Tč | Zastávky | 2 | 4 | 8 | 10 | ||
X | X | Xm | X | X | X | X | X | ||||||
5:55 | 11:10 | 14:30 | 15:40 | 0 | 0 | 1 | od | Kdyně,aut.st. | pr | 5:00 | 7:00 | 13:35 | 15:30 |
5:58 | 11:12 | 14:32 | 15:43 | 1 | 1 | 2 | | | Brnířov | | | 4:58 | 6:58 | 13:33 | 15:28 |
5:59 | 11:13 | 14:33 | 15:44 | 1 | 1 | 3 | | | Brnířov,ves | | | 4:57 | 6:57 | 13:32 | 15:27 |
6:00 | 11:15 | 14:35 | 15:46 | 1 | 1 | 4 | | | Brnířov,žel.přejezd | | | 4:55 | 6:55 | 13:30 | 15:26 |
< | 11:23 | 14:44 | 15:54 | < | 6 | 5 | | | Kdyně,Vítovky | | | 4:45 | 6:46 | 13:20 | < |
6:07 | 11:26 | 14:47 | 15:57 | 5 | 8 | 6 | | | Nová Ves u Kdyně | | | 4:42 | 6:43 | 13:17 | 15:20 |
6:15 | 11:33 | 14:54 | 16:05 | 9 | 12 | 7 | | | Všeruby,Hyršov | | | 4:34 | 6:36 | 13:09 | 15:14 |
6:19 | 11:36 | 14:58 | 16:08 | 11 | 14 | 8 | | | Všeruby,Pomezí | | | 4:31 | 6:32 | 13:06 | 15:11 |
6:21 | 11:38 | 15:00 | 16:10 | 12 | 15 | 9 | | | Všeruby,Pomezí,rozc.1.0 | | | | | | | | | | |
< | < | < | < | < | < | 10 | | | Všeruby,Pláně | | | < | < | < | < |
| | | | | | | | 12 | 15 | 11 | v | Všeruby,Pomezí,rozc.1.0 | | | 4:30 | 6:30 | 13:05 | 15:09 |
6:25 | 11:45 | 15:05 | 16:15 | 15 | 18 | 12 | př | Všeruby | od | 4:25 | 6:26 | 13:00 | 15:05 |
X | jede v pracovních dnech |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Kdyně,aut.st. příjezdu spoje 17 linky 400071 nejvýše 5 minut |
m | spoj 7 vyčká v zastávce Všeruby,Hyršov příjezdu spoje 23 linky 400060 nejvýše 10 minut |
Na lince platí tarif a smluvní přepravní podmínky vyhlášené ČSAD autobusy Plzeň a.s. Informace o tarifu jsou zveřejněny ve vozidlech na lince. | |
Informace o jízdních řádech na tel.č. 900 144 444 nebo www.idos.cz. | |
< | spoj jede po jiné trase |
| | spoj příslušnou zastávkou projíždí |
(C) 2010 isybus